Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 107
1565296
30651
295
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Osztrák-Magyar Monarchia 1879. "Franz Josef I - Elisabeth / Zur Erinnerung an die Silberne Hochzeit Ihrer Majestaten 24. april 1879. (I. Ferencz József - Erzsébet Ő Felségeik / Ferencz József cs és ap királynak és Erzsébet cs és királynénak nászünnepük XXV évfordulóján 1854-1879 Április 24.)" aranyozott Br emlékérem. Szign.: J. CHRISTLBAUER (32mm) T:2-,3 patina
Austro-Hungarian Monarchy 1879. "Franz Josef I - Elisabeth / Zur Erinnerung an die Silberne Hochzeit Ihrer Majestaten 24. april 1879." gold plated Br commemorative medal. Sign.: J. CHRISTLBAUER (32mm) C:VF,F patina
6 000 HUF
1571479
30652
295
Numismatics
1894. "Kossuth Lajos / Szabadság, Egyenlőség, Testvériség 1848" Cu emlékérem füllel (30mm) T:2-,3 ph., karc
1 200 HUF
1541718
30653
295
Numismatics
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Az Osztrák Nemzeti Bank létrejöttének 100 éves évfordulója" Br emlékérem körmöcbányai verdejellel, eredeti sérült dísztokban (65mm). Szign.: Stefan Schwartz T:2
Austro-Hungarian Monarchy 1916. "100th anniversary of the National Bank of Austria" (Kremnitz) Br commemorative medallion in original, damaged case. Sign.: Stefan Schwartz (65mm) C:XF
8 000 HUF
1572425
30654
295
Numismatics
~1930. "Újpesti Torna Egylet 1885" Br emlékérem hátoldalán "LUDVIG BPEST" gyártói jelzéssel (35mm) T:2
1 000 HUF
1447596
30655
295
Numismatics
~1930. "Jókai" Br jelvény (33x22mm) T:2
1571397
30656
295
Numismatics
~1930. Szent Kristóf a kisdeddel, fém emlékérem két füllel (46mm) T:2-
2 000 HUF
1493529
30657
295
Numismatics
~1930. "Gondviselés Országos Központi Segélyző Társulat / Az érdem elismeréseül" aranyozott Br emlékérem (26mm) T:2 fülnyom
3 000 HUF
1567907
30658
295
Numismatics
1931. "Mens sana in corpore sano / Csehszlovák-Magyar Testnevelő Szövetség" Br emlékérem (60mm) T:2 kis patina, kis ph.
4 000 HUF
1463814
30659
295
500
Numismatics
1936. "Budapest Postagalamb Sport Egyesület / Pontverseny I. Díj 1943. 1138 pont - Csákvári József" fém emlékérem márvány talpon (érem:55mm márványtalp:150,5x216,5mm) T:2-
1467214
30660
295
Numismatics
1940. "MOLSZ Szent Imre kerülete 1925-1940 - Sanctus Emericus 1930" Br plakett eredeti tokban (64mm) T:2 ph.
1522965
30661
295
4600
Numismatics
~1945. "Magyar Gyógyszerészeti Társaság - Ernyey József 1869-1945 / Gyógyszerésztörténeti Munkásságáért" kétoldalas Br emlékérem, eredeti tokban (78mm) T:2
4 600 HUF
1567894
30662
295
Numismatics
1954. "Újítási Mozgalomban Végzett Kiváló Munkájáért" Zn plakett (68x99mm) T:2- ph.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035