Number of items: 369

Kozma Andor: Magyar rhapsodiák. Bp., 1920, Révai Kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, viseltes papírborítóval.
15830.

1 600 HUF
15831.

14 000 HUF
37,84
41,18
Grätzer József: Sicc... Szórajiztató időtöltések, cseles csalafintaságok. A borító Würtz Ádám, a rajzokat Berczeller Rezső, Gönczi Tibor, Hauswirth Magda, Molnár Ágnes, Réber László készítette. Bp., 1957, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
15832.

2 600 HUF
7,03
7,65
15833.

4 800 HUF
12,97
14,12
15834.

1 600 HUF
15835.

1 000 HUF
Krúdy Gyula: Bukfenc. A Kultura Regénytára I. Bp., 1918, Kultura Könyvkiadó Rt. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal. Első kiadás.
15836.

1 000 HUF
15837.

1 000 HUF
15838.

2 600 HUF
7,03
7,65
15839.

1 200 HUF
15840.

1 200 HUF
15841.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF