https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 65

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Dr. Mészáros Károly: Törések és ficamok. Gyakrolóorvosok és orvostanhallgatók számára. Budapest, 1949, Novák Rudolf és Társa. II. átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, számos szövegközti ábrával, maszatos borítóval, ceruzás aláhuzásokkal.
15536.

Dr. Mészáros Károly: Törések és ficamok. Gyakrolóorvosok és orvostanhallgatók számára. Budapest, 1949, Novák Rudolf és Társa. II. átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, számos szövegközti ábrával, maszatos borítóval, ceruzás aláhuzásokkal.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Dr. Klemperer György: A klinikai diagnostika alapvonalai. Fordította Thein János. Átnézte és előszóval ellátta Dr. Korányi Sándor. Bp., 1903, Mai Henrik és Fia. Kiadói kopottas egészvászon kötés, festett lapélekkel. Jó állapotban.
15537.

Dr. Klemperer György: A klinikai diagnostika alapvonalai. Fordította Thein János. Átnézte és előszóval ellátta Dr. Korányi Sándor. Bp., 1903, Mai Henrik és Fia. Kiadói kopottas egészvászon kötés, festett lapélekkel. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Czukor Károly: A relativitás elmélete. Bp., 1921, Dick Manó. Második, bővített kiadás. Korabeli kopottas félvászonkötésben.
15538.

Czukor Károly: A relativitás elmélete. Bp., 1921, Dick Manó. Második, bővített kiadás. Korabeli kopottas félvászonkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Dr. Hoffmann E. Lovag: A törvényszéki orvostan atlasza. Lehmann-féle orvosi kézi atlaszok IX. Fordították Dr. Ajtai k. Sándor István, Dr. Krausz Arthur. Budapest, 1899, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, a borítója megviselt állapotban, a lapok foltosak, a kötése javított, a védőlapjai pótoltak, 193 szövegképpel (1 hiányzik, 181-182 szövegkép lapja fordítva van bekötve), 56 színes táblával (litográfiák,a 32 tábla javított, hiányos), festett felső lapélekkel.
15539.

Dr. Hoffmann E. Lovag: A törvényszéki orvostan atlasza. Lehmann-féle orvosi kézi atlaszok IX. Fordították Dr. Ajtai k. Sándor István, Dr. Krausz Arthur. Budapest, 1899, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, a borítója megviselt állapotban, a lapok foltosak, a kötése javított, a védőlapjai pótoltak, 193 szövegképpel (1 hiányzik, 181-182 szövegkép lapja fordítva van bekötve), 56 színes táblával (litográfiák,a 32 tábla javított, hiányos), festett felső lapélekkel.

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Number of bids:
0
Georg Freyherrn von Vega: Vorlesungern über die Mathematik. II. Wien, 1803. Trattner. 663p. 16 kihajtható táblával. Korabeli, evált borítójú egészbőr kötésben. / In damaged full leather binding with 16 fold out tables
15540.

Georg Freyherrn von Vega: Vorlesungern über die Mathematik. II. Wien, 1803. Trattner. 663p. 16 kihajtható táblával. Korabeli, evált borítójú egészbőr kötésben. / In damaged full leather binding with 16 fold out tables

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,32
EUR
,
26,47
USD
Number of bids:
0
Klug Nándor: Az emberélettan tankönyve I. Általános élettan, különös élettan: I. Az erőforgalom élettana. Bp., 1892, Franklin-Társulat, 622 p. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, szövegközti illusztrációkkal, márványozott lapélekkel.
15541.

Klug Nándor: Az emberélettan tankönyve I. Általános élettan, különös élettan: I. Az erőforgalom élettana. Bp., 1892, Franklin-Társulat, 622 p. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, szövegközti illusztrációkkal, márványozott lapélekkel.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
1934 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XX. naggyűlés. Bp., 1934. M. Sebésztársaság. 231 p. Korabeli, kissé foltos egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.
15542.

1934 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XX. naggyűlés. Bp., 1934. M. Sebésztársaság. 231 p. Korabeli, kissé foltos egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
3 db ásványokról szóló könyv: Koch Sándor: Könyv a kövekről. Bp., 1957, Bibliotheca Kiadó. Papírkötésben, kiadói papír védőborítóval. Dr. Rudolf Börner: Was ist das für ein Stein? Stuttgart, 1941. Franchische Verlagshandlung. Német nyelven, papírkötésben, kiadói papír védőborítóval. P. G. Read: Dictionary of Gemmology. Leningrád, 1986. Butterworth and Co. Kiadói kartonált papírkötésben.
15543.

3 db ásványokról szóló könyv: Koch Sándor: Könyv a kövekről. Bp., 1957, Bibliotheca Kiadó. Papírkötésben, kiadói papír védőborítóval. Dr. Rudolf Börner: Was ist das für ein Stein? Stuttgart, 1941. Franchische Verlagshandlung. Német nyelven, papírkötésben, kiadói papír védőborítóval. P. G. Read: Dictionary of Gemmology. Leningrád, 1986. Butterworth and Co. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Bölsche, Wilhelm: Eiszeit und Klimawechsel. Stuttgart, 1922, Kosmos. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15544.

Bölsche, Wilhelm: Eiszeit und Klimawechsel. Stuttgart, 1922, Kosmos. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Dr. Vendl Aladár: Geológia I.-II. Bp., 1951-1952. Tankönyvkiadó. Egyetemi tankönyv. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
15545.

Dr. Vendl Aladár: Geológia I.-II. Bp., 1951-1952. Tankönyvkiadó. Egyetemi tankönyv. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
2
Rozlozsnik Pál: Dobsina Környékének Földtani Viszonyai. Geologica Hungarica. Series Geologica 5. Budapest, 1935, Magyar Királyi Földtani Intézet, 118 p.+2 t. Kiadói papírkötés, magyar és német nyelven. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval. A címlapon ex libris bélyegzővel. A borítója foltos, szakadt, viseltes. / Rozlozsnik Pál: The geological features of region of Dobsina, in hungarian, and german language, paperbinding,with a lot of illustrations, the cover is in poor condition.
15546.

Rozlozsnik Pál: Dobsina Környékének Földtani Viszonyai. Geologica Hungarica. Series Geologica 5. Budapest, 1935, Magyar Királyi Földtani Intézet, 118 p.+2 t. Kiadói papírkötés, magyar és német nyelven. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval. A címlapon ex libris bélyegzővel. A borítója foltos, szakadt, viseltes. / Rozlozsnik Pál: The geological features of region of Dobsina, in hungarian, and german language, paperbinding,with a lot of illustrations, the cover is in poor condition.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Francisci a Schooten (Franz von Schooten): Principia matheseos universalis, seu Introductio ad geometriae methodum Renati Des Cartes, edita ab Er. Bartholino, Casp. fil. Amstelodami, 1683. Ex Typographia Blaviana. 418 p + 8 p. sok ábrával. Korabeli papírkötésben. /  With many drawings in paper binding. In good condition
15547.

Francisci a Schooten (Franz von Schooten): Principia matheseos universalis, seu Introductio ad geometriae methodum Renati Des Cartes, edita ab Er. Bartholino, Casp. fil. Amstelodami, 1683. Ex Typographia Blaviana. 418 p + 8 p. sok ábrával. Korabeli papírkötésben. / With many drawings in paper binding. In good condition

 
The item is not available
Starting price:
50 000 HUF
135,14
EUR
,
147,06
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment