Books: Minibooks

Number of items: 57

Vegyes minikönyv tétel, 2 db: Móra Ferenc: Hendók mester és Busa deák. Elbeszélések, mesék. Reich Károly rajzaival. Bp., 1975, Móra Könyvkiadó. Kiadói kopottas műbőr kötés.  Móricz Zsigmond: A szerelmes levél. Bp.,1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés.
15749.

1 000 HUF
Százéves a Typographia. 1869-1969. Szerk.: Várnagy József, Vértes Jenő. Budapest, 1969, Nyomda-, a Papíripar és a Sajtó Dolgozóinak Szakszervezete, Táncsics Könyvkiadó, 205 p. Kiadói műbőr kötés. 1031. számú számozott példány, fekete számozással.
15750.

1 000 HUF
Vegyes minikönyvtétel, 2 db:  Somoskői Gábor 1926-1971. Bp., 1986, Népszava. Kiadói egészvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal. 231. számú számozott példány. Nagymamák könyve. Válogatta Borbíró Zsóka. Bp., 1995, Helikon. Kiadói papírkötés.
15751.

1 000 HUF
Pápa. Andruskó Károly fametszetei. Szerk.: Mátyus Ferenc. Bevezetőt írta Tóth Károly. Budapest, 1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés.
15752.

1 000 HUF
Fitz József: A nyomdászat dicsérete. Bp., é.n., Codex-nyomda. Kiadói műbőr-kötés, műanyag védőborítóban, kiadói kartontokban. 91. számú számozott példány.
15753.

1 000 HUF
Adruskó Károly: Ajka. Andruskó Károly fametszetei. Ajka, 1986, Ajkai Városi Könyvtár. Egészvászon-kötésben. Megjelent 400 példányban.
15754.

1 000 HUF
Rabindranath Tagore: Növekvő hold. Fordította: Zsoldos Benő. Budapest, (1971), Egyetemi Nyomda, 112 p.+4 sztl. lev. Kiadói egészvászon kötés. Reprint kiadás. Az eredeti kiadás változatlan kicsinyítése 250 példányban.
15755.

1 000 HUF
Budapest. Magyar költők versei hazánk fővárosáról. Szerkesztette és összeállította: Tóthné Telek Anikó, Harsányi László. Bp., 1997, Tótfalusi Kis Miklós Nyomdaipari Műszaki Szakközép- és Szakmunkásképző Iskola Tannyomdájában. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói velúr-kötés. Megjelent 2000 példányban.
15756.

1 000 HUF
Stockholm. Svéd költők versei észak Velencéjéről. Szerkesztette és összeállította: Harsányi László. Bp., 1991, Tótfalusi Kis Miklós Nyomdaipari Műszaki Szakközép- és Szakmunkásképző Iskola Tannyomdájában. Kiadói velúr-kötés. Megjelent 1000 példányban.
15757.

1 000 HUF
Vegyes minikönyv tétel, 2 db:  Petőfi Sándor. Reich Károly rajzaival. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés. Petőfi Sándor: Az apostol. Bp., 1972, Kossuth Könyvkiadó. Kass János illusztrációival. Kicsit kopott kartonált papírkötésben, műanyag védőborítóval, egyébként jó állapotban.
15758.

1 000 HUF
Állami Nyomda Bélyegblokkok Gyűjteménye 1934-1987 XII. kötet. Bp.,1988, Állami Nyomda-Magyar Posta. Kiadói műbőr-kötés. Készült 600-600 példányban. Számozatlan példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
15759.

1 000 HUF
Janka Gyula: Amit még a miniatűr könyvekről tudni kell.  Bp., 1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, magyar, angol, orosz és német nyelven, 3x2x1,5 cm.
15760.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF