https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: History Number of items: 120
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1550121
15234
295
0
3000
Books: History
Other collectibles
Aggházy Kamil: Budavár bevétele 1849-ben. 1-2. köt. Bp., 2001, BFL. Papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1553989
15235
295
0
10000
Books: History
Other collectibles
Györffy György: Az Árpád-kori Magyarország történeti földrajza I. és III. kötetek. Bp., 1966-1987, Akadémiai Kiadói. A vármegyéket ábrázoló kiemelhető mellékletekkel. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. Volt könyvtári példány. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
1525900
15236
295
0
100
Books: History
Other collectibles
Podhradczky József: Nagyvárad meghódítása. Lenyomat a Magyar Academiai Értesítő 1855-ös számából, borító nélkül. 1570419
15237
295
0
2200
Books: History
Other collectibles
Takács József: A földmunkásmozgalom története. Harminc esztendő. Bp., 1926, Magyarországi Földmunkások Országos Szövetsége. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, felvágatlan lapokkal, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.
Starting price:
2 200 HUF
1425465
15238
295
0
4400
Books: History
Other collectibles
Várkonyi Nándor: Sziriát oszlopai. Elsüllyedt kultúrák. Budapest, é.n. , Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 309 p. +16 t.. Kiadói félvászon kötés, szövegközti illusztrációkkal, picit kopottas borítóval, gerinccel.
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
1566467
15239
295
0
1000
Books: History
Other collectibles
Raffay Ernő: Trianon titkai, avagy hogyan bántak el országunkkal. Budapest, 1990, Tornado Dannenija, 191 p. Kiadói kissé kopottas papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1565598
15240
295
0
2200
Books: History
Other collectibles
Vegyes 1956-os forradalommal foglalkozó kiadvány, 3 db:
Kenyér és Tank. 1956 pestszentlőrinci és pestszentimrei eseményei. Szerk.: Heilauf Zsuzsanna. Bp., 2016, XVIII. Kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
Helyem-házam-Palotám helytörténeti értesítője. Szerk.: Kiss Emília. II. évf. 4. szám. 2016. november. Bp. Rákospalotai Múzeum. Kiadói papírkötés.
Balai F. István, Lovas Dániel: Kecskemét '56/60. Övenhatos kecskeméti olvasókönyv. Kecskemét, 2016, Gong. Kiadói papírkötés, fekete-fehér és színes fotókkal.
Starting price:
2 200 HUF
1137174
15241
295
0
2000
Books: History
Other collectibles
Erdély rövid története. Főszerk.: Köpeczi Béla. Bp., 1989, Akadémiai Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Starting price:
2 000 HUF
1569935
15242
295
0
2000
Books: History
Other collectibles
Márki Sándor: Az ókor és középkor története. Bp., 1910, Athenaeum (A műveltség könyvtára). Kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1571993
15243
295
0
1200
Books: History
Other collectibles
Tisza István emléke. A Kisfaludy-Társaságban tartott előadások. Bp., 1921, Atheaneum. Félvászon kötés, gerincnél elvált, kopottas állapotban.
Starting price:
1 200 HUF
1570934
15244
295
0
2400
Books: History
Other collectibles
Documents sur L'Affaire Mindszenty. Bp., 1949, Janvier. Francia nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papírborítóban, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
1566063
15245
295
0
1000
Books: History
Other collectibles
Kántor Lajos, Kötő József: Magyar Színház Erdélyben (1919-1992) Bp.,1994, Kriterion. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment