Photo Number of items: 413
1560446
12054
294
Photo
Other collectibles
1982-2010 Jankovszky György(1946-): Budapest, Lenin elvtárs látogatása a VIII. kerületben, fotómontázs feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 12x17,5 cm
5 000 HUF
1560439
12055
294
Photo
Other collectibles
1986 Jankovszky György(1946-): Víkend ház X, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 12x17,5 cm
5 000 HUF
1560394
12056
294
Photo
Other collectibles
Katkó István: Pilótautánpótlás, jelzetlen fotó, 18x24 cm
1 200 HUF
1560466
12057
294
Photo
Other collectibles
Katkó István: Ménes a Hortobágyon, jelzetlen fotó, kis foltokkal, 18x24 cm
1 200 HUF
1556939
12058
294
Photo
Other collectibles
1942 Korschelt Miklós (1900-1982): Apáca I-II., 2 db pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm és 22x17 cm
2 400 HUF
1067690
12059
294
Photo
Other collectibles
cca 1970 Dr. Kosztolányi Gyula: Díszletfestők Szegeden, aláírt vintage fotóművészeti alkotás, 30x40 cm
1 400 HUF
1558050
12060
294
Photo
Other collectibles
cca 1968 Kovács Béla (Baja): Tízpercben, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, négy sarkán kilyukasztva, kasírozva, 30x39,5 cm
1 600 HUF
1427013
12061
294
Photo
Other collectibles
cca 1960 Krisch Béla: Deszkahíd, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, külföldre küldési engedély pecsétekkel, 25x40 cm
1 600 HUF
1205618
12062
294
Photo
Other collectibles
cca 1960 Krisch Béla (Kecskemét): Libák, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás a szerző hagyatékából, 14x38 cm
1 600 HUF
1556934
12063
294
3400
Photo
Other collectibles
cca 1935 Leichtner Erzsébet pecséttel jelzett vintage fotója Szentpál Olga tánccsoportjának tagjairól, Sz. O. hagyatékából, 11,5x14,5 cm
3 400 HUF
1557771
12064
294
110000
Photo
Other collectibles
1940 Leichtner Erzsébet aláírt, vintage fotóművészeti alkotása, 28x22 cm, paszpartu 43x35 cm
110 000 HUF
1454850
12065
294
Photo
Other collectibles
cca 1975 Magyar Alfréd: Agyagbánya, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 40x30 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035