Number of items: 262
1450349
10060
294
Other collectibles
Gulyás Dénes (1927-2003): Virágcsendélet. Vegyes technika, farost, jelzett, 50×70 cm
18 000 HUF
1561539
10061
294
50000
Other collectibles
Gulyás Dénes (1927-2003): Séta a parkban. Olaj, farost, jelzett, 70×100 cm
50 000 HUF
1468564
10062
294
80000
Other collectibles
80 000 HUF
1559930
10063
294
Other collectibles
Hajdu jelzéssel: Vár a tónál. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 19×32 cm
3 000 HUF
1559987
10064
294
Other collectibles
Halvax jelzéssel: Magányos vitorlás. Olaj, vászon, sérült, hibás keretben, 50×70 cm
12 000 HUF
1559068
10065
294
Other collectibles
Halvax jelzéssel: Balaton, olaj, vászon, 41×51 cm
8 000 HUF
1542448
10066
294
Other collectibles
Halvax Gyula (1906-1984): Önarckép. Ceruza, papír, jelzett, 26×20 cm
5 000 HUF
1562209
10067
294
14000
Other collectibles
Herman jelzéssel: Séta az erdőben. Olaj, vászon, 60×50 cm
14 000 HUF
1560753
10068
294
Other collectibles
Herman jelzéssel: Aktok. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 30×22 cm
4 000 HUF
1558837
10069
294
Other collectibles
Hincz Gyula (1904-1986): Kavalkád, rézkarc, papír, jelzett. felcsavarva, 19,5×29,5 cm
8 000 HUF
1558844
10070
294
Other collectibles
Hincz Gyula (1904-1986): Alkotás, rézkarc, papír, jelzett. felcsavarva, 24×33,5 cm
8 000 HUF
1558840
10071
294
Other collectibles
Hincz Gyula (1904-1986): Formák, rézkarc, papír, jelzett. felcsavarva, 29,5×39 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m