https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 106
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1559989
15024
294
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Gödöllő. Szerk.: Dékán Antal. Bp., 1975, Zrínyi Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal. 1560021
15025
294
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Világjárók sorozat két kötete:
Peter Baumann, Erwin Patzlet: Emberek az esőerdőben. Az auka-expedíció.Fordította Balassa Klára. Bp., 1980, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
Thor Heyerdahl: Tutajjal a Csendes-Óceánon. A Kon-Tiki expedició. Bp., 1980, Gondolat. 5. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
1562324
15026
294
0
5000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
György Aladár: A Föld és népei. III-IV. kötet. III. kötet: Ázsia és Ausztrália. IV. kötet: Európa. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Második kiadsá. Számos egészoldalas és szövegközti fekete-fehér, és egészoldalas színes illusztrációkkal, valamint térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, festetett egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kopottas gerinccel, a III. kötet borítójának hátoldala foltos.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
1556898
15027
294
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Szuromi Rita: Tenk. Tenk, 2000, Kiadja Tenk Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötésben
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1542328
15028
294
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Irány Magyarország! Idegenforgalmi Almanach 2007. 2. kötet. Bp., 2007, CompAlmanach Kiadó Kft. Kiadói papírkötés. 17. évfolyam.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1542745
15029
294
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Műépítész a műemlékek városában. Csák Máté soproni épületei. Vadas József bevezetőjével. Bp.-Sopron, 2008, Körmendi Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, fotókkal gazdagon illusztrálva.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1338258
15030
294
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Delago, Hermann: Dolomiten-Wanderbuch. Innsbruck - Wien - München, é. n., Verlagsanstalt Tyrolia. Vászonkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1529144
15031
294
0
2200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
A Magyar Mezőgazdasági Múzeum 90 éve. Szerk.: Dr. Szabó Loránd. Bp., 1986, Mezőgazdasági Múzeum. Kiadói papírkötés. Készült 600 példányban.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
1429029
15032
294
0
1600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Dr. Kleb Béla: Eger múltja a jelenben. Budapest, 1978, Eger Városi Tanács V. B. műszaki osztálya. Kiadói műbőr kötés, számos kép és ábra, a kiadó és a a szerző, Kleb Béla autográf aláírásával ellátott üdvözlőkártyával, jó állapotban, 399 p.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1542363
15033
294
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Sven Hedin: Belső- Ázsia küszöbén. 1890-1891. Fordította Halász Gyula. Világjárók. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon kötésben, kopottas borítóval, egy kijáró lappal, fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1558495
15034
294
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Molnár Gábor: Egymillió hős országa. Aranghaj őserdőitől a Góbi-sivatagig. Bp., 1966, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói fűzött keménykötés.
The item is not available
1338302
15035
294
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Velence. Bp., é. n., Eggenberger (Eggenberger-féle útikönyvek). Sérült papírkötésben, borítólapjai elválnak.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment