Number of items: 58
1550857
11094
293
Other collectibles
Herendi Viktória mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 8 cm
1550870
11095
293
Other collectibles
Herendi papagáj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
2 000 HUF
1553825
11096
293
Other collectibles
Zsolnay hiányos virág mintás mokkás készlet, matricás, jelzett, kopott
4 000 HUF
1553832
11097
293
Other collectibles
Zsolnay virág mintás tálak, só-borstartó, szószostál, matricás, jelzett, hajszálrepedéssel, összesen: 4 db
2 000 HUF
1553694
11098
293
Other collectibles
Zsolnay virág mintás hiányos tányér készlet, matricás, kopott, mély (5db), lapos (6db), süteményes (6db), d:19-23 cm
4 000 HUF
1551747
11099
293
Other collectibles
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
2 800 HUF
1551736
11100
293
Other collectibles
Zsolnay virágmintás porcelán ékszertartó dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8x8x4,5 cm
1 600 HUF
1551724
11101
293
Other collectibles
Zsolnay virágmintás porcelán hamutartó tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12x8 cm
1550961
11102
293
Other collectibles
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
5 000 HUF
1550968
11103
293
Other collectibles
Zsolnay virágmintás áttört kaspó, matricás, hibátlan, jelzett, m: 10 cm, d: 9,5 cm
1 600 HUF
1550931
11104
293
Other collectibles
Zsolnay porcelán bagoly könyvön, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
5 000 HUF
1550958
11105
293
Other collectibles
Zsolnay búgócsigás kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x12,5 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
Catalogue number: