Number of items: 379

16123.

2 600 HUF
7,03
7,65
Joachim Herrmann: Hamis világképek. Csillagászat és babona. Bp., 1966, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16124.

800 HUF
Szabó Lőrinc: Örök barátaink. Kisebb lírai versfordítások második gyüjteménye. Bp.. 1948. Egyetemi Ny. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
16125.

1 200 HUF
16126.

5 000 HUF
Németh Antal: Bánk Bán száz éve a színpadon. Budapest, 1935, Budapest Székesfőváros kiadása. Első kiadás. Kiadói papírkötés, picit foltos borítóval, picit szakadt gerinccel, de alapvetően jó állapotban. A szerző, Németh Antal (1903-1968) a Nemzeti Színház igazgatójától (1935-1944) Liszt Néci-nek (Liszt Nándor) a Nemzeti Színház titkárának szóló dedikációival.
16127.

8 000 HUF
16128.

4 000 HUF
16129.

3 000 HUF
Jean Effel: A kis angyal. Bp., é.n., Kisipari Szövetkezeti Kiadóvállalat. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, szakadt elülső előzéklappal.
16130.

1 000 HUF
Kertész Erzsébet: Szonja. Kolozsváry Sándor rajzaival. Bp.,[1939], Hungária Könyvkiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
16131.

2 200 HUF
5,95
6,47
10 kötet Az Országos Magyar Katolikus Főiskolai Diákszövetség könyvei sorozatból:  Maurice Baring: Krisztus köntöse I-II. Fordította Szenczi Miklós.;Francois Mauriac: A tűzfolyam. A könyörületes csók. Fordította Husztiné Révhegyi Rózsa.; Willa Cather: Árnyékok a sziklán. Fordította Boldizsár Iván.; Richard Billinger: Isten hűbérese. Fordította Halasi Anna.; Gertrud Von Le Fort: Veronika kendője. Fordította F. Rétay Margit.; G. K. Chesterton: Páter Brown bölcsessége. Fordította Aradi Zsolt.; Ijjas Antal: Mirandola fordulása.; Thurzó Gábor: Előjáték. Egy gyerekkor regénye.; Magyar katolikus elbeszélők. Az előszót írta Schütz Antal. Bp., é.n., Franklin-Társulat Kiadása. Kiadó aranyozott egészvászon sorozatkötés. Jó állapotban.
16132.

5 000 HUF
Dr. Kovács Endre: Ultikódex. Bp., 1981, Medicina Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
16133.

800 HUF
16134.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF