Number of items: 379

16015.

1 200 HUF
16016.

2 000 HUF
Arany János prozai dolgozatai. Bp., 1879, MTA. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel. Első kiadás.
16017.

2 800 HUF
7,57
8,24
16018.

1 600 HUF
16019.

1 200 HUF
Heinrich Gusztáv: Faust. Irodalomtörténeti czikkek. Bp., 1914, Franklin. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott borítóval, az elülső borító leszakadt a könyvtestről, kissé sérült gerinccel.
16020.

2 600 HUF
7,03
7,65
16021.

800 HUF
Hegyi Erika: Elveszett gondolat. Bp., 2002, BUS Press. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16022.

1 200 HUF
16023.

1 000 HUF
Rabindranath Tagore: Növekvő hold-Eltévedt madarak-Átkelés. Fordította Bartos Zoltán, Zsoldos Benő. Bp., 1922, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Kiadói illusztrált papírkötések, szakadt, foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel.
16024.

800 HUF
Rendőri intézkedések kézikönyve. Bp., é. n., BM ORFK. Papírkötésben, jó állapotban.
16025.

1 000 HUF
Vegyes könyv tétel, 3 db:  Paskándi Géza: Beavatkozás. Kolozsvár, 1974, Dacia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Simon István: Gyönyörű terhem. Bp., 1979, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Richard Bradford: Oly távol az ég. Fordította Dezsényi Katalin. Illusztrálta Würtz Ádám. Bp., 1977, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban.
16026.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF