Number of items: 40
1224852
11058
292
Other collectibles
Herendi Eton mintás süteményes tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:31 cm
3 000 HUF
1247484
11059
292
Other collectibles
Herendi Eton mintás kis kiöntő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm, 12×8 cm
4 000 HUF
1543830
11060
292
14000
Other collectibles
Zsolnay parasztasszony a kutyával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:31 cm
14 000 HUF
1529158
11061
292
Other collectibles
5 db Zsolnay porcelán teáscsésze, alj nélkül, matricás, kopásokon kívül jó állapotban.
5 000 HUF
1543854
11062
292
Other collectibles
Zsolnay cukortartó, Drasche bonbonier, matricás, m:7-12 cm
1 800 HUF
1518878
11063
292
Other collectibles
Hollóházi márványmintás porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
1 000 HUF
1226544
11064
292
100
Other collectibles
Scrabantia / Sopron városképes Hollóházi porcelán tálka 20x17 cm
1418393
11066
292
Other collectibles
Hollóházi Szakmáry váza, kézzel festett, jelzett, kis lepattanással, m:18 cm
1 400 HUF
1421027
11067
292
Other collectibles
Hollóházi bonbonier, matricás, jelzett, apró lepattanás a rózsán, m:13 cm, d:11 cm
1 000 HUF
1547430
11068
292
Other collectibles
Hollóházi könyvbagoly, kézzel festett, jelzett, mázhibával, m: 10 cm
2 600 HUF
1549117
11069
292
Other collectibles
2 db Hollóházi retro tálka, matricás, jelzett, hibátlan, 18×9 cm (2×)
1 000 HUF
1547718
11070
292
Other collectibles
Hollóházi retró váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m