https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Military

Number of items: 40

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1975. Aranykoszorús I. osztályú repülőgépvezető jelvény jelzett aranyozott ezüst kitüntetés, a medalion nincs rögzítve T:1- RR! / 1975. First class pilot badge with golden wreath, hallmarked gilt silver badge, the medallion is not fixed, it is a very rare version of this decoration! C:AU Rare!
31024.

1975. "Aranykoszorús I. osztályú repülőgépvezető jelvény" jelzett aranyozott ezüst kitüntetés, a medalion nincs rögzítve T:1- RR! / 1975. "First class pilot badge with golden wreath", hallmarked gilt silver badge, the medallion is not fixed, it is a very rare version of this decoration! C:AU Rare!

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Number of bids:
0
~1980. MHSZ Honvédelemért (5x) zománcozott fém jelvények, közte 3db klf + 4db sakpajelvény T:1-,2
31025.

~1980. "MHSZ Honvédelemért" (5x) zománcozott fém jelvények, közte 3db klf + 4db sakpajelvény T:1-,2

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1988. Szocialista Hazánkért Honvédelmi Vetélkedő zománcozott fém jelvény + DN Sorkötelesek Általános Honvédelmi Versenye (2xklf) zománcozott fém jelvény T:2
31026.

1988. "Szocialista Hazánkért Honvédelmi Vetélkedő" zománcozott fém jelvény + DN "Sorkötelesek Általános Honvédelmi Versenye" (2xklf) zománcozott fém jelvény T:2

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
~1997. Vitézi Jelvény az 1956-os Vitézi Lovagrend Világszövetségének zománcozott Br jelvénye, hátoldalán gravírozott 476-os sorszámmal + ~1997. Vitézi Jelvény az 1956-os Vitézi Lovagrend Világszövetségének zománcozott Br kitűzője T:1
31027.

~1997. "Vitézi Jelvény" az 1956-os Vitézi Lovagrend Világszövetségének zománcozott Br jelvénye, hátoldalán gravírozott "476"-os sorszámmal + ~1997. "Vitézi Jelvény" az 1956-os Vitézi Lovagrend Világszövetségének zománcozott Br kitűzője T:1

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Number of bids:
0
2002. Szolgálati Érdemjel arany fokozata zománcozott, aranyozott tombak kitüntetés mellszalagon, sérült kontraszemmel és hiányzó függesztőkarikával + Szolgálati Érdemjel ezüst fokozata zománcozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon T:2 arany fokozat hátlapján karcok Hungary 2002. Distinction for Service of Merit, 1st Grade enamelled, gold plated tombac decoration with ribbon, with damaged ring and missing suspension ring + Distinction for Service of Merit, 2nd Grade enamelled, silver plated tombac decoration with ribbon and thin ribbon, in case C:XF the back of the 1st Grade scratched NMK 788.,789.
31028.

2002. "Szolgálati Érdemjel arany fokozata" zománcozott, aranyozott tombak kitüntetés mellszalagon, sérült kontraszemmel és hiányzó függesztőkarikával + "Szolgálati Érdemjel ezüst fokozata" zománcozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon T:2 arany fokozat hátlapján karcok Hungary 2002. "Distinction for Service of Merit, 1st Grade" enamelled, gold plated tombac decoration with ribbon, with damaged ring and missing suspension ring + "Distinction for Service of Merit, 2nd Grade" enamelled, silver plated tombac decoration with ribbon and thin ribbon, in case C:XF the back of the 1st Grade scratched NMK 788.,789.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
Ausztria DN Osztrák Szövetségi Hadsereg aranyozott fém emlékplakett (60mm) T:2  Austria ND Österreichisches Bundesheer gold plated metal commemorative plaque (60mm) C:XF
31029.

Ausztria DN "Osztrák Szövetségi Hadsereg" aranyozott fém emlékplakett (60mm) T:2 Austria ND "Österreichisches Bundesheer" gold plated metal commemorative plaque (60mm) C:XF

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Szovjetunió DN 1.,2. és 3. Osztályú Összhaderőnemi jelvény zománcozott fém jelvények T:2,2- zománchiány Soviet Union ND 1st, 2nd and 3rd Class Combined Arms badge enamelled metal badges C:XF,VF enamell missing
31030.

Szovjetunió DN "1.,2. és 3. Osztályú Összhaderőnemi jelvény" zománcozott fém jelvények T:2,2- zománchiány Soviet Union ND "1st, 2nd and 3rd Class Combined Arms badge" enamelled metal badges C:XF,VF enamell missing

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Ukrajna 1999. A haza védelmezője emlékérem tombak kitüntetés mellszalagon T:1- Ukraine 1999. Defender of the Motherland Medal tombac decoration on ribbon C:AU
31031.

Ukrajna 1999. "A haza védelmezője emlékérem" tombak kitüntetés mellszalagon T:1- Ukraine 1999. "Defender of the Motherland Medal" tombac decoration on ribbon C:AU

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
3db-os magyar militária tétel, benne 1916. Károly-csapatkereszt cink kitüntetés mellszalag nélkül, 1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalag nélkül, 1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2,2-
31032.

3db-os magyar militária tétel, benne 1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalag nélkül, 1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül, 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2,2-

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
4
5db-os vegyes kis militária tétel, benne 1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem ezüstözött Br hamisítványa mellszalag nélkül; 1938. Felvidéki Emlékérem ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2-
31033.

5db-os vegyes kis militária tétel, benne 1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" ezüstözött Br hamisítványa mellszalag nélkül; 1938. "Felvidéki Emlékérem" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2-

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
2
7db-os vegyes jelvény tétel, főleg militária témában, benne szovjet jelvények; Curtiss P-40E fém jelvény T:2 7pcs of badges, mostly military themed with Soviet badges; Curtiss P-40E metal badge C:XF
31034.

7db-os vegyes jelvény tétel, főleg militária témában, benne szovjet jelvények; "Curtiss P-40E" fém jelvény T:2 7pcs of badges, mostly military themed with Soviet badges; "Curtiss P-40E" metal badge C:XF

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
8db-os militária kitűző tétel, főleg több klf MHSZ zománcozott kitűző T:1-,2
31035.

8db-os militária kitűző tétel, főleg több klf "MHSZ" zománcozott kitűző T:1-,2

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment