https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Social sciences Number of items: 30
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1443923
15454
292
0
1200
Books: Social sciences
Other collectibles
Pikler Gyula: A lélektan alapelvei: Az élmény megmaradása és ellentétessége. Társadalomtudományi Könyvtár. Budapest, 1909, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Modern egészvászon kötés.
Starting price:
1 200 HUF
1445379
15455
292
0
1800
Books: Social sciences
Other collectibles
Bühler Sarolta: Az ijfúkor lelki élete. Fordította Várkonyi Hildebrand. Budapest, 1925, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon kötés, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel, kissé foltos lapokkal, kissé laza fűzéssel.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1529897
15456
292
0
1200
Books: Social sciences
Other collectibles
Vegyes lexikon tétel, 3 db:
Esztéteikai kislexikon. Szerk.: Szerdahelyi István, Zoltai Dénes. Bp., 1972, Kossuth. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
Filozófiai kislexikon. Szerk.: Szigeti Györgyné, Vári Györgyné, Volczer Árpád. Bp., 1973, Kossuth. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
David A. Statt: Pszichológiai kisenciklopédia. Bp., 1994, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1272319
15457
292
0
1800
Books: Social sciences
Other collectibles
Rézler Gyula: A magyar gyári munkásság Szociális helyzetkép. Bp. 1940. Magyar Közgazdasági Társaság. (Pesti Lloyd Ny.) 242 p. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1258332
15458
292
0
1000
Books: Social sciences
Other collectibles
Chilf Márk: Jean Paul és Johann Heinrich Voss, mint idillköltok. Bölcsészettudori értekezés. Bp., 1896, Pesti Könyvnyomda Rt. 59 p. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1258358
15459
292
0
1000
Books: Social sciences
Other collectibles
Laziczius Gyula: Bevezetés a fonológiába. Bp., 1932, Magyar Nyelvtudományi Társaság. 109 p. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben. A hátsó borítón bejegyzéssel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1427943
15460
292
0
1800
Books: Social sciences
Other collectibles
Lux Gyula: A nyelv. Nyelvlélektani tanulmány. Budapest, é.n, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1258324
15461
292
0
1000
Books: Social sciences
Other collectibles
Klemm Antal: A mondattan elmélete. (székfoglaló) Bp., 1928, MTA. Kiadói papírkötésben, a gerinc hiányos.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1320573
15462
292
0
1800
Books: Social sciences
Other collectibles
dr. Wilhelm Stekel: A modern házasság. Ford. dr. Gartner Pál. Bp., 1931, Novák Rudolf és Tsa. 137 p. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1320172
15463
292
0
800
Books: Social sciences
Other collectibles
Dr. Dános Árpád - Dr. Kovács Gábor: A szociális eszmék fejlődése a modern szocializmusig. Bp., 1925, Pantheon. XII, 379 p. Kiadói papírborítóban. Körülvágatlan példány. A címlap ázástól elszíneződött, ill. enyhén deformálódott.
The item is not available
1426864
15464
292
0
1000
Books: Social sciences
Other collectibles
Dr. Molnár Erik: Demokratikus egészségpolitika. Megelőzés és gyógyítás. Magyar Egészségvédelmi Füzetek 1. Budapest, 1946, Szikra Kiadás. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1250468
15465
292
0
1800
Books: Social sciences
Other collectibles
Dr. Lasz Samu: Tudományos problémák I. Bp., é.n., Légrády. 191 p. Kiadói, gerincén papírcsíkkal megerősített papírkötésben. Ritka unicus kötet.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment