Militaria

Number of items: 30

~1960. A Magyar Néphadsereg Kiváló Katonája első osztály, aranyozott zománcozott jelvény (31x47mm) + ~1960-1970. Kiváló Munkásőr Parancsnok zománcozott, aranyozott jelvény (31-35mm) + DN Társadalmi Erdei Szolgálat festett fém jelvény (48x57mm) T:2,2- festékhiba, egyiken tűhiány
30790.

~1960. "A Magyar Néphadsereg Kiváló Katonája" első osztály, aranyozott zománcozott jelvény (31x47mm) + ~1960-1970. "Kiváló Munkásőr Parancsnok" zománcozott, aranyozott jelvény (31-35mm) + DN "Társadalmi Erdei Szolgálat" festett fém jelvény (48x57mm) T:2,2- festékhiba, egyiken tűhiány

2 000 HUF
~1960-1970. Hadsereg Bajnok - Távolugrás I. aranyozott, zománcozott jelvény, fém keretben, dísztokban (105x90mm) T:2
30791.

~1960-1970. "Hadsereg Bajnok - Távolugrás I." aranyozott, zománcozott jelvény, fém keretben, dísztokban (105x90mm) T:2

500 HUF
1,35
1,47
~1960-1970. Katonai Tízpróba (KTP) arany (6x), ezüst (8x) és bronz (5x) fokozata, zománcozott jelvények T:2,2- egyiken tűhiány, két darabon sérült zománc
30792.

~1960-1970. "Katonai Tízpróba (KTP)" arany (6x), ezüst (8x) és bronz (5x) fokozata, zománcozott jelvények T:2,2- egyiken tűhiány, két darabon sérült zománc

1 000 HUF
~1970. Magasabb Egység Bajnokság fém érem (75mm) + 1978. A Magyar Néphadsereg a környezetvédelemért - I. Konferencia egyoldalas Br plakett (71,5x55,5mm) T:2,2- hátoldalon ragasztásnyom
30793.

~1970. "Magasabb Egység Bajnokság" fém érem (75mm) + 1978. "A Magyar Néphadsereg a környezetvédelemért - I. Konferencia" egyoldalas Br plakett (71,5x55,5mm) T:2,2- hátoldalon ragasztásnyom

600 HUF
1,62
1,76
~1970-1980. Magyar Néphadsereg Nyugállományúak Klubja zománcozott fém jelvény (26x26mm) T:2
30794.

~1970-1980. "Magyar Néphadsereg Nyugállományúak Klubja" zománcozott fém jelvény (26x26mm) T:2

2 000 HUF
~1970-1980. Magyar Néphadsereg sapkajelvény tétel, zománcozott arany, ezüst és bronz fokozatok (6xklf)
30795.

800 HUF
~1970-1980. Kilián György Katonai Főiskola aranyozott fém jelvény (27x46mm) + Zalka Máté Katonai Főiskola aranyozott fém jelvény (27x46mm) + Kossuth Lajos Katonai Főiskola aranyozott fém jelvény (27x46mm) T:2
30796.

~1970-1980. "Kilián György Katonai Főiskola" aranyozott fém jelvény (27x46mm) + "Zalka Máté Katonai Főiskola" aranyozott fém jelvény (27x46mm) + "Kossuth Lajos Katonai Főiskola" aranyozott fém jelvény (27x46mm) T:2

1 000 HUF
~1970-1980. Honvédelemért I zománcozott, aranyozott, ezüstözött és bronzozott fém kitűző, egyik sérült tűvel (5x) (20mm) + Honvédelemért II zománcozott, aranyozott és ezüstözött fém kitűző, egyik zománchibás (3x) (20mm) + Honvédelemért III zománcozott fém kitűző (20mm) T:2,2-
30797.

~1970-1980. "Honvédelemért I" zománcozott, aranyozott, ezüstözött és bronzozott fém kitűző, egyik sérült tűvel (5x) (20mm) + "Honvédelemért II" zománcozott, aranyozott és ezüstözött fém kitűző, egyik zománchibás (3x) (20mm) + "Honvédelemért III" zománcozott fém kitűző (20mm) T:2,2-

1 000 HUF
1970. Kiváló Határőr aranyozott, zománcozott jelvény (32x45mm) + zománcozott miniatűrrel (15x21mm) T:2
30798.

1970. "Kiváló Határőr" aranyozott, zománcozott jelvény (32x45mm) + zománcozott miniatűrrel (15x21mm) T:2

1 000 HUF
1973. Budapest / Páncélos és Gépjármű Szolgálat Technikai Főnökeinek Konferenciája Br plakett tokban (90x133mm) + DN 15 éves a Magyar Néphadsereg Politikai Nevelőmunka - Anyagi és Módszertani Központ mázas kerámia plakett (~80mm) + DN MHSZ Összetett Honvédelmi Verseny Br díjplakett füllel (60mm) + DN Kiváló Munkásőr zománcozott, aranyozott jelvény tokban + ~1970. Egység bajnokság zománcozott, aranyozott jelvény + Élenjáró Katona zománcozott jelvény + MÖHOSZ Magyar Önkéntes Honvédelmi Szövetség zománcozott jelvény + Tüzér fegyvernemi zománcozott kitűző T:2 tűhiba
30799.

1973. "Budapest / Páncélos és Gépjármű Szolgálat Technikai Főnökeinek Konferenciája" Br plakett tokban (90x133mm) + DN "15 éves a Magyar Néphadsereg Politikai Nevelőmunka - Anyagi és Módszertani Központ" mázas kerámia plakett (~80mm) + DN "MHSZ Összetett Honvédelmi Verseny" Br díjplakett füllel (60mm) + DN "Kiváló Munkásőr" zománcozott, aranyozott jelvény tokban + ~1970. "Egység bajnokság" zománcozott, aranyozott jelvény + "Élenjáró Katona" zománcozott jelvény + "MÖHOSZ" Magyar Önkéntes Honvédelmi Szövetség zománcozott jelvény + Tüzér fegyvernemi zománcozott kitűző T:2 tűhiba

1 600 HUF
~1970-1980. 11db-os (9xklf) Magyar Néphadsereg tétel, benne Kiváló Katona - 1 + Kiváló Rajparancsnok - 1 + Kiváló Szakaszparancsnok - 1 + Kiváló Szakaszparancsnok - 3 + Élenjáró Katona - 1 + Élenjáró Katona - 2 (2x) + Élenjáró Szakaszparancsnok - 1 (2x) + Élenjáró Századparancsnok + Az Egység Élenjáró Katonája - 2 mind zománcozott fém sapkajelvény T:2
30800.

~1970-1980. 11db-os (9xklf) Magyar Néphadsereg tétel, benne "Kiváló Katona - 1" + "Kiváló Rajparancsnok - 1" + "Kiváló Szakaszparancsnok - 1" + "Kiváló Szakaszparancsnok - 3" + "Élenjáró Katona - 1" + "Élenjáró Katona - 2" (2x) + "Élenjáró Szakaszparancsnok - 1" (2x) + "Élenjáró Századparancsnok" + "Az Egység Élenjáró Katonája - 2" mind zománcozott fém sapkajelvény T:2

1 400 HUF
1992. Független Demokratikus Magyarországért emlékérem szalagsávon, miniatűrrel eredeti adományozói dísztokban, adományozói okirattal, rajta Für Lajos honvédelmi miniszter aláírása és pecsétje T:1-,2 NMK.: 781
30801.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF