Books: Travelling, Local History

Number of items: 152

Danielisz Endre: Arany-emlékek Nagyszalontán. Tanulmányok dokumentumok. Bp., 1984, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15024.

1 000 HUF
Meződy Ö. István, Keresztury Dezső: Pannonhalma. Bp., é.n., Idegenforgalmi Propaganda Kiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15025.

1 000 HUF
Tarr László: A régi Váci utca regényes krónikája. Bp., 1984, Helikon. Kiadó egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.
15026.

1 000 HUF
Budapest Anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Az előszót Mesterházi Lajos, a képek magyarázószövegét Seenger Ervin írta.Bp., 1979, Corvina, Révai Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
15027.

1 000 HUF
Kőszeg ostromának emlékezete. Válogatta, szerkesztette, a bevezetőt írta, és a jegyzeteket írta Bariska István. Bp., 1982, Európa-Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15028.

1 000 HUF
Források Budapest múltjából I. Források Buda, Pest és Óbuda történetéhez 1686-1873. Szerk.: Bácskai Vera. Bp., 1971, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
15029.

1 400 HUF
Czeglédy Ilona: A diósgyőri vár. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15030.

1 000 HUF
Múltfaggató. Szerk.: Balogh Magdolna. Csenke, 2004, Clara Design Studio. Aixinger László Pozsony és Sziklay Ferenc: Kassa c. munkáinak reprint kiadása. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15031.

Múltfaggató. Szerk.: Balogh Magdolna. Csenke, 2004, Clara Design Studio. Aixinger László "Pozsony" és Sziklay Ferenc: "Kassa" c. munkáinak reprint kiadása. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

2 000 HUF
Turjányi Papp Melinda: A budavári lakónegyed. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15032.

800 HUF
Tétény-Promontor. Bp. XXII. kerületének története. Szerk.: Joó Ernő, Dr. Tóth Gábor, Tóth Sándor. Bp., 1970, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB. Kiadói műbőr kötés.
15033.

1 000 HUF
Fitz Jenő: Gorsium-Herculia-Tác. Műemlékeink. Bp., 1978, Corvina. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15034.

800 HUF
Szentléleky Tihamér: A szombathelyi Isis szentély. Savaria Romkertjei I. Szombathely, 1965, Savaria Múzeum. Kiadói papírkötés, magyar és német nyelven.
15035.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF