7 db RÉGI képeslap albumlapra ragasztva; Naruja völgyi fűrésztelep, Kovásznai fogaskerekű, Sepsiszentgyörgy / 7 pre-1945 postcards glued on album sheet; Naruja valley saw mill, Covasna funicular railway, Sfantu Gheorghe
10 db főleg RÉGI nagyalakú képeslap, templom belsők, osztrák városképes lapok, néhány modern / 10 mostly pre-1945 postcards, church interiors, Austrian town-view postcards, some modern (14,5 cm x 10,5 cm)
9 db RÉGI fotó képeslap Törökországból (Ankara, Isztambul, Izmir) a 30-as évekből / 9 pre-1945 photo postcards of Turkey (Ankara, Istambul, Izmir) from the 30's
9 db háború előtti érdekes külföldi városképes lap (Tivoli, Ostende, Venezia, Detroit, Athens) / small lot of 9 interesting postcards, worldwide topography, good condition
11 db képeslap a 'A Magyar Sors - bajtársi levelezés' I. sz. (hadtörténeti) 22 darabos képeslapsorozatból; a tétel a 11-19., valamint a 8. és 21. számú lapokat tartalmazza; Szerk. Kuthy Ferenc. K. Nagy Sándor rajzaival; kiadja a Magyar Nemzeti Szövetség
8 db RÉGI használatlan sérült motívumlap; finoman erotikus és romantikus lapok köztük kettő db Chimay hercegnős lap (Clara Ward) / 8 unused pre-1945 damaged motive cards; gently erotic and romantic with 2 Princess Chimay (Clara Ward)