Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 164
1530825
30551
290
4200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
~1990. "Magyar Szocialista Párt 1989-1999 / Európai Szocialisták Pártja" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,22g/0,999/42,5mm) T:PP
4 200 HUF
1472496
30552
290
4200
Numismatics
4 200 HUF
1531260
30553
290
Numismatics
1991. "II. János Pál látogatása hazánkban" Br emlékérem (42,5mm) + 1996. "IN GRATAM VISITATIONIS MEMORIAM HUNGARIAE JAURINI" Br emlékérem (42,5mm) T:1
1 000 HUF
1267251
30554
290
100
Numismatics
1512312
30555
290
Numismatics
1 800 HUF
1498640
30556
290
Numismatics
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére-Vitézi Jelvény" ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:2 (PP)
1 600 HUF
1528907
30557
290
Numismatics
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére-Vitézi Jelvény" aranyozott fém emlékérem (40mm) T:1(PP)
1 000 HUF
1478779
30558
290
Numismatics
1 000 HUF
1511622
30559
290
15000
Numismatics
1993. "Kenderes 1993. szeptember 4." Horthy Miklós és feleségének újratemetése emlékére Ag emlékérem (32,66g/0.925/40mm) + "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére-Vitézi Jelvény" Ag emlékérem (32,6g/0.925/40mm) + "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993. szeptember 4." jelzett Ag emlékérem (32,65g/0.925/40mm) mindhárom egy sérült dísztokban T:1-(PP)
15 000 HUF
1528904
30560
290
Numismatics
1 000 HUF
1529154
30561
290
Numismatics
1 000 HUF
1512353
30562
290
Numismatics
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035