Kosztolányi Dezső két könyve:
Ákom-bákom. Kosztolányi Dezső Hátrahagyott Művei VIII. kötet. Bp., é.n., Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, ex libris-szel. Jó állapotban.
Felebarátaim. Kosztolányi Dezső Hátrahagyott Művei IX. kötet. Bp., é.n., Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, ex libris-szel. Jó állapotban.
Pesti Napló könyvek, 10 db:
Művelt és udvarias ember a XX. században, A sport.
Bibliotheca Classica sorozat 3 kötete:
Szophoklész drámái. Fordították Babits Mihály, Devecseri Gábor, Jánosy István, Kardos László, Kerényi Grácia, Meller Péter, Mészöly Dezső. Bp., 1979, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
Apuleius: Az aranyszamár. Fordította Révay József. Bp., 1971, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
Gaius Suetonius Tranquillus: A caesarok élete. Bp., 1975, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
Kóbor Tamás válogatott munkái 4 kötet:
Vegyes könyvtétel, 9 db:
Új Testamentom. Fordította Károli Gáspár. Bp., 1922, Brit és Külföldi Biblia-Társulat. Kiadói megviselt egészvászon-kötés.
Új Testamentom. Fordította Károli Gáspár. Bp., 1927, Brit és Külföldi Biblia-Társulat. Kiadói megviselt egészvászon-kötés.
Német-magyar és magyar-német szótár. II. kötet: Magyar-német rész. Szerk.: Bitter Illés és Dr. Puhr Ferenc. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Átkötött egészvászon-kötés. Jó állapotban.
Móra Ferenc: Aranykoporsó I. Móra Ferenc Munkái Jubileumi Díszkiadás. Bp., é.n., Genius. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés.
Walter B. Pitkin: Negyven évvel kezdődik az élet. Forította Benedek Marcell. Bp., 1937, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötés.
André Gide: Meztelen. Fordította Gyergyai Albert. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés.
Emil Ludwig: Az ember fia. Egy próféta története. Fordította Benedek Marcell. 15 Rembrandt rajzzal. Halhatatlan könyvek. Bp., é.n., Dante. Kiadói félbőr kötés. Jó állapotban.
Ady Endre Összes Versei. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban.
Széchényi Zsigmond: Nahar. Indiai útinapló. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
Rachel Field: Egy asszony három élete I-II. Fordította Szinnai Tivadar. Bp., 1939, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, kis szakadással, hiánnyal a papírborítón, alapvetően jó állapotban.
Börzsönyi Béla: Árpád-házi Szent Erzsébet legendája. Ünnepi mysteriumjáték három felvonásban. 1937, Magyar Színpadi Szerzők Egyesülete. Kiadói papírkötés, toll bejegyzéssel, kopottas állapotban.