Books: Other

Number of items: 380

2 db Pilinszky-kötet: Pilinszky János összegyűjtött máveeI: széppróza. Szerk.: Hafner Zoltán. Bp., 1993, Századvég.; Pilinszky János összegyűjtött művei: beszélgetések.Szerk.: Hafner Zoltán. Bp., 1994, Századvég. Papírkötésben, jó állapotban.
15772.

1 200 HUF
2 db könyv: Pilinszky János: Nagyvárosi ikonok. Összegyűjtött versek 1940-1970. Bp., 1970, Szépirodalmi. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.; Kuklay Antal: A kráter peremén. Gondolatok és szemelvények Pilinszky János verseihez. Sárospatak, 1987, Római Katolikus Egyházi Gyűjtemény. Papírkötésben, jó állapotban.
15773.

1 200 HUF
Esterházy Péter: Harmonia caelestis. Bp., 2000, Magvető. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15774.

1 200 HUF
Nádas Péter: Saját halál. Pécs, 2004, Jelenkor. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15775.

3 000 HUF
Brown, Dan: Inferno. Bp., 2013, Gabo. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15776.

1 400 HUF
4 db grafológiai könyv:  Rákosné Ács Klára: Vallanak a betűk (1985); Csötörtök Csaba: Grafológia (1986); Szepes Mária: Pszichografológia (1990); Agárdi Tamás: Grafológiáról mindenkinek (é. n.); Giay Rudolf: A grafológia tankönyve (1992), (olt könyvtári példány). Példányonként változó kötésben. Változó, többségében jó állapotban.
15777.

1 800 HUF
Bernáth Aurél: Így éltünk Pannóniában. Kor és Pálya I. Bp., 1956, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papírborítóban.
15778.

800 HUF
15779.

1 200 HUF
15780.

100 HUF
0,27
0,29
Marketing Reklám. Ötnyelvű értelmező szótár. Szerk.: Dr. Vigh Béla. Bp., 1989, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
15781.

800 HUF
Beöthy Zsolt (szerk.): A Magyar Irodalom Története I-II. Budapest, 1899-1900, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai R.Társulat. Második kiadás. Díszesen aranyozott kiadói félbőr kötés, a borítók kopottak, az I. kötet hátsó borítója kissé foltos, a gerince kissé sérült, a hátsó szennylapja hiányzik, az előzéklapja javított, a II. kötet elülső belső kötéstábláján és a szennylapján firka.
15782.

6 000 HUF
15783.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF