https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 387
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1523448
13095
289
0
4000
Printed Materials
Other collectibles
1852 Tét, Hirdetmény Gyömöre község föld- és telektulajdonosairól
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1523442
13096
289
0
4000
Printed Materials
Other collectibles
1852 Győr, Hirdetmény Hédervár község föld- és telektulajdonosairól
Starting price:
4 000 HUF
1523439
13097
289
0
4000
Printed Materials
Other collectibles
1852 Hirdetmény Nyalka község föld- és telektulajdonosairól
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1523435
13098
289
0
4000
Printed Materials
Other collectibles
1852 Tét, Hirdetmény Szerecsen község föld- és telektulajdonosairól
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1523221
13099
289
0
6000
Printed Materials
Other collectibles
1855 Hirdetmény kocsmák részére a hitelesített mérőedénnyel való mérés kötelezettségéről
Starting price:
6 000 HUF
1333558
13100
289
0
8000
Printed Materials
Other collectibles
1856 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve. Számos kihajtható melléklettel. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
1467070
13101
289
0
3600
Printed Materials
Other collectibles
1858 Csengery Antal: Budapesti szemle. IV. kötet, XI,XII,XIII,XIV füzetek. Pest, 1858, Herz János ny. Korabeli félvászon kötés, megviselt állapotban, kissé viseltes, kopottas borítóval, gerinccel, az elülső kötéstábla belsején könyvtári címkével, tulajdonosi bejegyzéssel a címlapon, foltos, egy kihajtható térképpel: Al Dunai Szirtes vonal. Baziástól Turnu Szeverinig. Pest, 1858, Haske és Társa. Fametszet, papír, 19x24 cm.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1523546
13102
289
0
6000
Printed Materials
Other collectibles
1861 Magyaróvár, Kopfmann Károly főjegyző magyar és német nyelvű hirdetménye közgyűlési határozatokról, 8 db
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
1523523
13103
289
0
3600
Printed Materials
Other collectibles
1861 Wiener-Neustadt, Német nyelvű hirdetmény a helyi kézművesipari, kereskedelmi tanulók képzésével, képességeivel kapcsolatban
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1525594
13104
289
0
16000
Printed Materials
Other collectibles
1865 A megfagyott gyermek, litográfia Székely Bertalan rajza nyomán, foltos, sérült fakeretben, 52x64 cm
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
1523210
13105
289
0
3600
Printed Materials
Other collectibles
1867 Nemes Hunyad vármegye tisztviselőinek névsora, főispán Kun Kocsárd, hajtott, lapszéli szakadásokkal, 41x52 cm
Starting price:
3 600 HUF
1527222
13106
289
0
4000
Printed Materials
Other collectibles
1867 Magyar Királyi Államvasutak Vasútépítészeti Igazgatósága. Fizetések és egyéb járandóságok felszámítása. Magyar és német nyelven 8p.
Starting price:
4 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment