Maps

Number of items: 90

Egy doboznyi átnézendő modern térkép, változó állapotban.
13041.

1 000 HUF
1979 Pesthidegkút térképe, kiadja Magyar Néphadsereg Térképészeti Intézete, jelmagyarázattal, 30x21 cm
13042.

1 800 HUF
1907 Kirchheimbolanden és környékének térképe, katonai térkép, vászonra kasírozva, Berlin, R. Eisenschmidt, 35x40 cm./ 1907 Kirchheimbolanden and surroundings, military map, on canvas, Berlin, R. Eisenschmidt, 35x40 cm.
13043.

1 000 HUF
1914 Veszprém és Várpalota környékének katonai térképe, K.u.k. Militargeographisches Institut,1:75000. 48x60 cm
13044.

1 200 HUF
2001 Soil Map for Europe, Európa talajtérképe, 1:1000000, 95×107 cm
13045.

2 000 HUF
cca 1951 A Szovjetunió területei, 63 db orosz nyelvű térkép, különböző méretben
13046.

3 000 HUF
cca 1951 16 db orosz térkép, különféle tematikában (a világ óceánjainak hőmérséklete, stb.), különböző méretben
13047.

3 000 HUF
Ajka és környékének térképe, szakadással, 82x118 cm
13048.

1 600 HUF
1920 Magyarország Hegyrajzi és vízrajzi tréképe eső vonalakkal, Pokorny Tódor, 1:1800.000, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 42x58 cm.
13049.

8 000 HUF
Történelmi világatlasz. Szerk.: Ajtay Ágnes et al. Bp., 1991, Kartográfiai Vállalat. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13050.

800 HUF
1920 Magyarország Néprajzi térképe, Szerk.: Teleki Pál, 1:100.000, Klösz György és Fia, 63x89 cm.
13051.

4 000 HUF
11
1887 Supplement zu Andrees Handatlas. Bielefeld-Leipzig, 1887, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon mappában, 34 térképpel, német nyelven, a mappa szakadozott, megviselt állapotban, de belül jó állapotban van, és teljes./ Linenbinding folder, 34 pc. map, in German language, the folder damaged, but the maps are okay and complete.
13052.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF