Flea Market

Number of items: 326

Spanyol borlikőr, műanyag bikafejes, díszes üvegben, bontatlan, tartalommal. m: 48 cm
11513.

1 400 HUF
15 db 52 lapos francia kártyacsomag, Bridgeakademin feliratú műanyag tokban 16-ig sorszámozva, az 5. számú hiányzik.
11514.

2 000 HUF
18
Régi réz kávédaráló alján címerrel, jó állapotban, m:19 cm
11515.

6 000 HUF
26
Régi réz melegentartó, 6x23x10 cm
11516.

1 600 HUF
34
Női állítható fém korcsolya, kulccsal
11517.

1 000 HUF
Kis vegyes bolha tétel: kisméretű tükör fa keretben, 2 db díszkanál, cigány vetőkártya, szív alakú plüss borítású dobozban. Összesen 5 db.
11518.

1 000 HUF
19
2 db spanyol üveg olíva kiöntő, bőr rátéttel, m: 25 cm
11519.

1 400 HUF
Lakatos ktsz Orosháza kézi mérleg, jelzett, súlykészlettel, fa dobozban.
11520.

3 000 HUF
Gyertyatartó, fém, m:29cm
11521.

Gyertyatartó, fém, m:29cm

1 000 HUF
cca 1910 Violettes DAbbazia H. Kielhauer nagyméretű bonbobos doboz Abbazia litografált portréjával / LArge bonbon box with litho image of Abbazia 23x22x6 cm
11522.

cca 1910 Violettes D'Abbazia H. Kielhauer nagyméretű bonbobos doboz Abbazia litografált portréjával / LArge bonbon box with litho image of Abbazia 23x22x6 cm

6 000 HUF
Dekoratív réz falikar, mozgatható, h:23 cm
11523.

3 600 HUF
9,73
10,59
cca 1980 Román nyelvű természetföldrajzi földgömb, műanyag talapzattal, kopásnyomokkal, m: 46 cm
11524.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF