Number of items: 75
1524649
11076
289
Other collectibles
Herendi virágmintás hamutálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9x5 cm.
1 000 HUF
1524737
11077
289
Other collectibles
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7x5 cm.
1 200 HUF
1524735
11078
289
Other collectibles
Herendi porcelán virágmintás cipő, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 10x5x4 cm
2 000 HUF
1524750
11079
289
Other collectibles
Herendi virágmintás mini váza, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6 cm.
1 000 HUF
1524751
11080
289
Other collectibles
Herendi virágmintás mini váza, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6.5 cm.
1 000 HUF
1524774
11081
289
Other collectibles
1 000 HUF
1522790
11082
289
Other collectibles
Herendi teás csésze és alj + süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan
5 000 HUF
1524692
11083
289
Other collectibles
Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 8 cm
3 000 HUF
1521716
11084
289
Other collectibles
cca 1880 Zsolnay borotvatartó, máz alatti hajszálrepedésekkel, jelzett, matricás, h:22 cm
3 000 HUF
1520005
11085
289
Other collectibles
Zsolnay kis kulacs, Erzsébet híd felirattal. Matricás, jelzett, hibátlan 7cm
1 000 HUF
1520003
11086
289
Other collectibles
Zsolnay, fűszertartó, matricás, kopott, hibátlan, jelzett. 13 cm
1 000 HUF
1520001
11087
289
2200
Other collectibles
Zsolnay, munkásokat ábrázoló porcelán váza. festetlen. Hibátlan, jelzett. 20 cm
2 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m