Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 154

Bognár György (1944-) 1993. Antall József, A Magyar Köztársaság miniszterelnöke 1932-1993 / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar Ag emlékérem (25,18g/0.925/42,5mm) T:2 (PP)
30554.

Bognár György (1944-) 1993. "Antall József, A Magyar Köztársaság miniszterelnöke 1932-1993 / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" Ag emlékérem (25,18g/0.925/42,5mm) T:2 (PP)

3 800 HUF
10,27
11,18
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben Br emlékérem (42,5mm) T:1
30555.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" Br emlékérem (42,5mm) T:1

1 000 HUF
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben aranyozott fém emlékérem tokban (42,5mm) T:PP ujjlenyomat
30556.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" aranyozott fém emlékérem tokban (42,5mm) T:PP ujjlenyomat

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1996. A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére Ag emlékérem (5,77g/0.835/27mm) T:1-(PP)
30557.

Bognár György (1944-) 1996. "A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére" Ag emlékérem (5,77g/0.835/27mm) T:1-(PP)

1 000 HUF
Bognár György (1944-) 1996. A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére Ag emlékérem fém foglalatban fém keretben lánccal (0.835/27mm) T:1-(PP)
30558.

Bognár György (1944-) 1996. "A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére" Ag emlékérem fém foglalatban fém keretben lánccal (0.835/27mm) T:1-(PP)

1 400 HUF
Bognár György (1944-) DN Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975 aranyozott fém emlékérem tokban (65mm) T:2(PP)
30559.

Bognár György (1944-) DN "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" aranyozott fém emlékérem tokban (65mm) T:2(PP)

2 000 HUF
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1938. Országos Magyar- Lengyel Diákszövetség 1928-1938 Br plakett eredeti, sérült dísztokban (39x73mm) T:2
30560.

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1938. "Országos Magyar- Lengyel Diákszövetség 1928-1938" Br plakett eredeti, sérült dísztokban (39x73mm) T:2

6 500 HUF
17,57
19,12
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1942. Téli Sporthét Balatonkenesén Br plakett (153,3g/74mm) T:2 / Hungary 1942. Winters Sports week in Balatonkenese Br plaque. Sign.: Sándor Boldogfai Farkas (153,3g/74mm) C:XF
30561.

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1942. "Téli Sporthét Balatonkenesén" Br plakett (153,3g/74mm) T:2 / Hungary 1942. "Winter's Sports week in Balatonkenese" Br plaque. Sign.: Sándor Boldogfai Farkas (153,3g/74mm) C:XF

16 000 HUF
43,24
47,06
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) DN Kabay János A Magyar Morfingyártás megalapítója 1896-1936 / Alkaloida Vegyészeti Gyár Alapítási Év 1927 Br plakett, eredeti, kicsit sérült tokban (68mm) T:2
30562.

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) DN "Kabay János A Magyar Morfingyártás megalapítója 1896-1936 / Alkaloida Vegyészeti Gyár Alapítási Év 1927" Br plakett, eredeti, kicsit sérült tokban (68mm) T:2

4 600 HUF
12,43
13,53
Borsos Miklós (1906-1990) 1978. Zsámboky János / Magyar Orvostörténelmi Társaság kétoldalas Br érem IOANNES SAMBVCVS 1531-1584 / SOCIETAS HVNGARICA HISTORIAE ARTIS MEDICINAE (73mm) T:1-
30563.

16 000 HUF
43,24
47,06
Borsos Miklós (1906-1990) 1982. Arany János kétoldalas Br plakett, peremén sorszámozott 100/6 (117mm) T:2
30564.

Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "Arany János" kétoldalas Br plakett, peremén sorszámozott "100/6" (117mm) T:2

18 000 HUF
48,65
52,94
Búza Barna (1910-2010) DN Petőfi Sándor és Itt az idő most vagy soha! Br plakett pár eredeti díszdobozban (94,5mm és 95mm) T:2,2- kis patina
30565.

Búza Barna (1910-2010) DN "Petőfi Sándor" és "Itt az idő most vagy soha!" Br plakett pár eredeti díszdobozban (94,5mm és 95mm) T:2,2- kis patina

3 200 HUF
8,65
9,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF