Vázsonyi Vilmos beszédei és írásai I-II. A két kötettben foglalt beszédeket, írásokat összegyűjtötte és korrajzi bevezetésekkel, kisérő jegyzetekkel ellátva, sajtó alá rendezte: Dr. Csergő Hugó és Balassa József. Előszót írt a műhöz: Apponyi Albert, Esterházy Móric,és Bárczy István. Vázsonyi Vilmos életrajzát: Pakots József, a zárószavát Dr. Vázsonyi János írta. Bp., 1927, Országos Vázsonyi-Emlékbizottság. Kiadói kissé kopottas aranyozott félbőr kötés. Jó állapotban.
Jókai Mór munkáiból 3 kötet:
Erdély aranykora. Bp., 1911, Franklin. Kiadói szecessziós egészvászon kötésben, kissé kopottas, kissé foltos állapotban.
Magyarhon szépségei. A magyar előidőkből. Bp., 1907, Franklin. Kiadói szecessziós egészvászon kötésben, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, foltos lapokkal, kissé sérült kötéssel.
Hétköznapok. Bp., 1910, Franklin. Kiadói szecessziós egészvászon kötésben, kissé kopottas, kissé foltos állapotban.
Koszorú. Erdélyi, felvidéki, vajdasági írások. Az 1931-es magyar könyvnap könyve. Bp., 1931, Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Orsz. Egyesülete, Athenaeum-ny. Kiadói illusztrált papírkötés. Áprily Lajos, Bánffy Miklós, Dsida Jenő, Nyirő József, Reményik Sándor, Tamási Áron, Mécs László, Szirmai Károly és mások írásaival. Jó állapotban.
Brankovics György: A legújabb magyar általános levelező. Budapest, é.n.,Franklin-Társulat, 248 p. Negyedik, ujonnan átdolgozott kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos szennylapokkal.
Pierre Ronsard verseiből. Fordította Pál Endre. Bp., 1941, Officina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.
Bánffy Miklós: Darabokra szaggattatol. Erdélyi történet III. Bp., 1940, Révai. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kissé viseltes állapotban, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.