Books: Other

Number of items: 458

15915.

6 000 HUF
15916.

8 000 HUF
Verne Gyula: A hódító Robur. Fordította Huszár Imre. Budapest, 1898, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, kissé kopottas borítóval, sérült, kissé hiányos geinccel.
15917.

3 000 HUF
Verne Gyula: Öt hét léghajón. Utazás Afrikában. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon kötés, egész oldalas fekete-fehér illusztrációkkal, némileg kopottas, foltos borítóval.
15918.

3 000 HUF
Verne Gyula: Az úszó sziget. Fordította Gaal Mózes. Budapest, 1897, Franklin-Társulat, 474+6 p. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, kissé kopottas, foltos borítóval.
15919.

3 600 HUF
9,73
10,59
Verne Gyula: Utazás a Holdba. Kilencvenhét óra és husz percz alatt. Fordította Gaal Mózes. Budapest, 1895, Franklin-Társulat. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, kopottas, foltos borítóval.
15920.

1 600 HUF
Verne Gyula: Az uszó város. Az ostrom-záron keresztül! Férat eredeti rajzaival. Fordította Zigány Árpád. Budapest, é.n., Franklin-Társulat. Egyedül jogosított magyar képes kiadás. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, szakadt címoldallal, kissé kopottas, foltos borítóval.
15921.

2 000 HUF
Moenich Károly-dr. Vutkovich Sándor: Magyar írók névtára. Pozsony, 1876, K. n. Átkötött, modern egészvászon kötésben. Foltos lapszélekkel, néhány szakadt oldallal, hiányzó lapok a tartalomjegyzékben.
15922.

4 600 HUF
12,43
13,53
15923.

4 000 HUF
Rákóczi album. II. Rákóczi Ferenc és kurucai. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Hornyánszky V. CS. és Kir. Udvari Könyvnyomdája, 140 p. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon kötés, illusztrált, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
15924.

2 800 HUF
7,57
8,24
9
A Pesti Hírlap Könyvtára: Az élet útmutatója. 1200 oldal, 606 mélynyomású képpel, 4 térképpel, 66 szövegközti rajzzal és számos színes műmelléklettel. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kiadói kopottas gerincű, borítójú egészvászon-kötésben, laza fűzéssel.
15925.

2 400 HUF
Tar Sándor: Szürke galamb. Bp., 2005, Magvető. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban.
15926.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF