Books: Architecture, Art

Number of items: 109

Bóna Endre: Szent-Györgyi Albert emlékezete képzőművészeti alkotásokban. The memory of Albert Szent-Györgyi In the fine parts. Szeged, é.n., Móra Ferenc Múzeum. Második, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, magyar és angol nyelven. A szerző által dedikált!/ Hardback, in Hungarian and English language.
15445.

2 200 HUF
5,95
6,47
Berény Róbert emlékkiállítása. Rétrospective (1887-1953.) Szerk.: Szíj Béla. Bp., 1963, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.
15446.

1 000 HUF
André Castel: Botticelli. Milano, 1957, Silvana Editoriale DArte. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval
15447.

André Castel: Botticelli. Milano, 1957, "Silvana" Editoriale D'Arte. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval

2 000 HUF
Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db:  Rokotov. Master of World Painting. Leningrad, é.n., Aurora Art Publishers. Kiadói papírkötés, kiadói papírborítóban, orosz nyelven. Petrov-Vodkin. Master of World Painting. Leningrad, é.n., Aurora Art Publishers. Kiadói papírkötés, kiadói papírborítóban, orosz nyelven. / Two piecies of art book, paperbinding, in russian language.
15448.

1 000 HUF
Carl Spitzweg 1808-1885. Zehn fabrige gemäldewiedergaben. Mit einer Einführung von Johannes Schöbel. Leipzig, é.n., Seemann Buch- und Kunstverlag, 12 p.+ 10 t. Kiadói papírkötésben, német nyelven, megviselt állapotban. / Paperbinding, in german language, in poor condition.
15449.

1 000 HUF
Hamid Suleiman: Miniatures of Babur -Nama. Tashkent, 1970, Academy of Science of The Uzbek SSR. 3 nyelvű kiadvány.  Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval
15450.

1 000 HUF
H. B. Guffroy: Pensées de F(ranz) Gareis Jeune Peitre Saxon ou Collection dEsquisses et de sujets gracieux dapres les Dessings quon a de lui. (Paris, 1820. Becker). 4p.+ 51 t litográfiák. Néhány lap foltos. / With 51 full page lithographs. Some pages are stained.
15451.

H. B. Guffroy: Pensées de F(ranz) Gareis Jeune Peitre Saxon ou Collection d'Esquisses et de sujets gracieux d'apres les Dessings qu'on a de lui. (Paris, 1820. Becker). 4p.+ 51 t litográfiák. Néhány lap foltos. / With 51 full page lithographs. Some pages are stained.

10 000 HUF
27,03
29,41
15452.

3 600 HUF
9,73
10,59
M. C. Escher: Grafikák és rajzok. Fordította Vajda Kornél. Bp., 1992, Benedikt Taschen - Kulturtrade Kft. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15453.

4 000 HUF
Bortnyik-Hevesy-Rabinovszky: Kétezer év festészete. Festői témák története az európai művészetben. Bp., 1943, Dante, 464 p.+19 t.(színes). Kiadói félvászonkötésben, széteső állapotban, kopottas borítóval, hiányos gerinccel, sérült, szétvált kötéssel, egy hiányzó táblával.
15454.

1 800 HUF
Raffaele Carrieri: Immagini di moda. h.n., 1940, Editoriale Domus S. A. Kiadói papírkötés, széteső állapotban, javított gerinccel, sérült kötéssel, 32-37 oldalak között és a 92 oldal és a tartalomjegyzék között hiányos, olasz nyelven./ Paperbinding, in poor condition, scrappy, with a lack of pages (32-37 p., 92 p.-table of contents), in Italian language.
15455.

5 000 HUF
Mulk Raj Anand- Hermann Goetz: Indische Miniaturen. Dresden, 1967. VEB Verlag der Kunst, német nyelven, vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban / in German language, cloth binding, in paper cover, in good condition
15456.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF