https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 324

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1991 a 27. Chicago Nemzetközi Filmfesztivál - annak teljes mezőnyét bemutató - műsorfüzete + a Halálutak és angyalok című magyar film - rendezte Kamondi Zoltán (1960-2016) - vetítésére szóló belépőjegy.
12971.

1991 a 27. Chicago Nemzetközi Filmfesztivál - annak teljes mezőnyét bemutató - műsorfüzete + a Halálutak és angyalok című magyar film - rendezte Kamondi Zoltán (1960-2016) - vetítésére szóló belépőjegy.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1993 Hungária Biztosító naptár, összehajthatós, szép állapotban, 7x21cm
12972.

1993 Hungária Biztosító naptár, összehajthatós, szép állapotban, 7x21cm

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1995, 1997 Walt Disney - Lustiges Taschenbuch(Zeit ist Geld, Eine tolle Entdeckung, Die Verlorene Welt), 3 db, német nyelven
12973.

1995, 1997 Walt Disney - Lustiges Taschenbuch(Zeit ist Geld, Eine tolle Entdeckung, Die Verlorene Welt), 3 db, német nyelven

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
1996 I. Nemzetközi Fényszimpózium plakátja és kiállítási meghívója, a plakát hátulján a kiállításon szereplő résztvevő előadók, művészek aláírásaival (Cserny József (1939-2009), Nádasdy Ferenc (1937-2013), Csáji Attila (1939-), Hatos Károly (1955-) ...stb.), 42x30 cm.
12974.

1996 I. Nemzetközi Fényszimpózium plakátja és kiállítási meghívója, a plakát hátulján a kiállításon szereplő résztvevő előadók, művészek aláírásaival (Cserny József (1939-2009), Nádasdy Ferenc (1937-2013), Csáji Attila (1939-), Hatos Károly (1955-) ...stb.), 42x30 cm.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0
2015 a Levéltári Közlemények 86., tematikus kötete (1945 - korszakhatár?), papírkötésben, jó állapotban.
12975.

2015 a Levéltári Közlemények 86., tematikus kötete (1945 - korszakhatár?), papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Vegyes, magyar és külföldi névjegykártya tétel Dr. Pfeilmayer Artúr, a GAK-22 Dino motoros repülőgép egyik tervezőjének hagyatékából, cca 50db
12976.

Vegyes, magyar és külföldi névjegykártya tétel Dr. Pfeilmayer Artúr, a GAK-22 Dino motoros repülőgép egyik tervezőjének hagyatékából, cca 50db

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
32 db szentkép, különböző méretben
12977.

32 db szentkép, különböző méretben

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Utasítás légkábelek építésére. Készült a Postavezérigazgatóság megbízásából, szolgálati használatra. Bp., é.n., Koltai Ernő könyvnyomdája.
12978.

Utasítás légkábelek építésére. Készült a Postavezérigazgatóság megbízásából, szolgálati használatra. Bp., é.n., Koltai Ernő könyvnyomdája.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Tolnai Regénycsarnok, II. évfolyam 1-27 számok. Átköttöt félvászon kötésben, javított gerinccel, sérült kötéssel, viseltes állapotban, pár lap kijár.
12979.

Tolnai Regénycsarnok, II. évfolyam 1-27 számok. Átköttöt félvászon kötésben, javított gerinccel, sérült kötéssel, viseltes állapotban, pár lap kijár.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
14
cca 1920 Ahol Jézus járt; kiadja a Szentföld Magyarországi Biztosi Hivatal - 20 db beragasztott képeslap Hollós Endre szignóval / 20 religious old postcards about the places where Jesus was, glued in postcards with Hollós Endre signature
12980.

cca 1920 Ahol Jézus járt; kiadja a Szentföld Magyarországi Biztosi Hivatal - 20 db beragasztott képeslap Hollós Endre szignóval / 20 religious old postcards about the places where Jesus was, glued in postcards with Hollós Endre signature

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
10
Vegyes nyomtatvány tétel, 3 db:  Fényképezzünk jól! Bp., é.n. ,Pallas nyomda. Kiadói papírkötés, foltos. Gerevich László: A budai vár. Budapesti séták. Bp., é.n., Fővárosi Emlékműfelügyelőség és a Társadalom- és Természettudomány Ismeretterjesztő Társulat. Kiadói papírkötés.  Válogatott kínai közmondások. Ferences világmissziók. Bp., é.n, Ferences Missziók Orsz. Központja. Kiadói papírkötés.
12981.

Vegyes nyomtatvány tétel, 3 db: Fényképezzünk jól! Bp., é.n. ,Pallas nyomda. Kiadói papírkötés, foltos. Gerevich László: A budai vár. Budapesti séták. Bp., é.n., Fővárosi Emlékműfelügyelőség és a Társadalom- és Természettudomány Ismeretterjesztő Társulat. Kiadói papírkötés. Válogatott kínai közmondások. Ferences világmissziók. Bp., é.n, Ferences Missziók Orsz. Központja. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Ricordo di Roma. Parte I. 32 Vedute. Képes leporelló Róma városáról, látképekkel, négynyelvű leírásokkal. A borítója kopottas. / Pictures about Rome with pull-out leporello, in four languages.
12982.

Ricordo di Roma. Parte I. 32 Vedute. Képes leporelló Róma városáról, látképekkel, négynyelvű leírásokkal. A borítója kopottas. / Pictures about Rome with pull-out leporello, in four languages.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment