Photo Number of items: 407
1510576
12220
288
Photo
Other collectibles
cca 1945 Budapesti romok a háború után, 5 db szabadon felhasználható vintage negatív, 6x9 cm és 6x5 cm között
1 600 HUF
1511979
12221
288
Photo
Other collectibles
1986 Budapest, Sikló építése, négy különböző időpontban készült fotósorozat a készültségi állapotról, összesen 97 db vintage fotó, minden kép datálva, pecséttel jelezve
2 400 HUF
1511965
12222
288
Photo
Other collectibles
cca 1980 Budapesti városképek a metróépítések környékén, korábbi árveréseken visszamaradt tételek összevonásából 72 db vintage fotó, 9x13 cm
2 400 HUF
1511985
12223
288
Photo
Other collectibles
cca 1975 Budapesti villamosok tétele, 13 db vintage fotó különféle számú járatokról, 9x13 cm és 13x18 cm között
2 400 HUF
1256745
12224
288
Photo
Other collectibles
1930 A Szent Imre szobor avatása a Móricz Zsigmond (Horthy Miklós) körtéren, Serédi Jusztinián és más egyházi méltóságok részvételével. Mácsi András pecséttel jelzett fotója 24x16 cm
3 000 HUF
1237807
12225
288
Photo
Other collectibles
1933 A Bp. XIII. Lehel téri templom oltára. Az oltárt kifaragó Seenger Béla kőfaragó mester sajét kézzel jelzett referencia fotója. (egy sarkán törés) 18x13 cm
2 000 HUF
1128923
12226
288
Photo
Other collectibles
cca 1920-1930 Gőzhajó a Gellért-hegynél háttérben a régi Erzsébet híddal, egyik sarkán törésnyommal, 17x12 cm
2 000 HUF
1514432
12227
288
Photo
Other collectibles
cca 1920-1930 Budapest, A XI. kerületi tűörség tűzoltói, fotó felületén törésnyomokkal, 13x18 cm
1 600 HUF
1434626
12228
288
Photo
Other collectibles
cca 1940-1950 Budapest, Erzsébet körút 41., Úri divat üzlet, hátoldalon feliratozva, sarkán törésnyommal, 23x16 cm 1510928
12229
288
Photo
Other collectibles
cca 1935 Budapest, 44-es villamos az Erzsébet hídon, vintage negatívról készült későbbi nagyítás, 13x18 cm
1 000 HUF
1510908
12230
288
Photo
Other collectibles
cca 1940-1950 Budapesti városképek, eseményfotók, 4 db vintage fotó, jelzett, feliratozott képek, 13x23 cm és 21x16 cm között
2 400 HUF
1510862
12231
288
Photo
Other collectibles
cca 1948 Budapest, Deák tér és Tanács krt. látképe, 2 db vintage negatívról készült mai nagyítás, 18x19 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035