Books: Travelling, Local History

Number of items: 130

Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Budapest, é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval, kissé viseltes gerinccel, kissé sérült kötéssel, számos eredeti fényképpel és rajzzal.
15024.

1 200 HUF
15025.

3 000 HUF
15026.

5 000 HUF
Siklóssy László: Svábhegy. Bp., 1987, ÁKV. Az 1929. évi kiadás (Bp., Athenaeum) reprintje. Vászonkötésben, jó állapotban.
15027.

800 HUF
15028.

1 000 HUF
15029.

1 200 HUF
15030.

800 HUF
A Panoráma Külföldi városkalauzok sorozat 4 kötete: Velence, London, Bukarest, Leningrád. Kartonált papírkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
15031.

A Panoráma "Külföldi városkalauzok" sorozat 4 kötete: Velence, London, Bukarest, Leningrád. Kartonált papírkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.

1 600 HUF
15032.

1 200 HUF
Fiona Wild (szerk.): Kuba. Útitárs sorozat. Fordította: Bánk Judit. Budapest, 2008, Panemex Kft. Kiadói papírborító, 336 p.
15033.

1 600 HUF
Fucskár Ágnes-Fucskár József Attila: Pécs, a sokszínű város. Pécs, 2010, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
15034.

800 HUF
15035.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF