https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other

Number of items: 433

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Byssz Róbert: Felcsaptam filmcsinálónak. Kaland egy film születése körül. Bp., 1942, Biró. 188 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói félvászon-kötésben.
16022.

Byssz Róbert: Felcsaptam filmcsinálónak. Kaland egy film születése körül. Bp., 1942, Biró. 188 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói félvászon-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Edmund F. Moiret: Spaetherbst. Lieder eines alten Mannes. Aus dem Nachlass. Bp., é.n., Singer und Wolfner. Kiadói papírkötésben, ajándékozási bejegyzéssel.
16023.

Edmund F. Moiret: Spaetherbst. Lieder eines alten Mannes. Aus dem Nachlass. Bp., é.n., Singer und Wolfner. Kiadói papírkötésben, ajándékozási bejegyzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Barát Endre: Védőbeszéd. Budapest, 1939, Viktória Kiadás. Kiadói papír kötésben.
16024.

Barát Endre: Védőbeszéd. Budapest, 1939, Viktória Kiadás. Kiadói papír kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Szegedi István: Boldogság elé. Uj versek. Bp., 1921, Pfeifer F. biz. 64 p. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
16025.

Szegedi István: Boldogság elé. Uj versek. Bp., 1921, Pfeifer F. biz. 64 p. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Anatole France: A vörös liliom. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói kopottas nyl-kötéssel. Számozott (154.) példány!
16026.

Anatole France: A vörös liliom. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói kopottas nyl-kötéssel. Számozott (154.) példány!

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
George Bernard Shaw: Szent Johanna. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben, védődobozában. Számozott (226.) példány!
16027.

George Bernard Shaw: Szent Johanna. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben, védődobozában. Számozott (226.) példány!

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Komáromi János: Harangoz a mult - Különös utazás. (Komáromi János munkái XVI.) Bp., é.n., Genius. 236 l. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. A szerző dedikációjával:  Dr. Vértessy István községi orvos úrnak, hazafias üdvözlettel: Komáromi János
16028.

Komáromi János: Harangoz a mult - Különös utazás. (Komáromi János munkái XVI.) Bp., é.n., Genius. 236 l. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. A szerző dedikációjával: Dr. Vértessy István községi orvos úrnak, hazafias üdvözlettel: Komáromi János

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Szabó Dezső: Az egész látóhatár III. kötet. Budapest, 1939, Magyar Élet. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, foltos, szakadozott kiadói papírborítóban. Csak III. kötet. Első kiadás.
16029.

Szabó Dezső: Az egész látóhatár III. kötet. Budapest, 1939, Magyar Élet. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, foltos, szakadozott kiadói papírborítóban. Csak III. kötet. Első kiadás.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Mécs László: Anya kell! Versek lányokról és anyákról. (Bp. 1943.) Athenaeum. 90 l. 8 t. (színes). A rajzokat Végh Gusztáv készítette. Aláírt, számozott (83 sz.) példány. Kiadói illusztrált félvászon kötésben....
16030.

Mécs László: Anya kell! Versek lányokról és anyákról. (Bp. 1943.) Athenaeum. 90 l. 8 t. (színes). A rajzokat Végh Gusztáv készítette. Aláírt, számozott (83 sz.) példány. Kiadói illusztrált félvászon kötésben....

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Augustino Lehmkuhl: Compendium Theologiae Moralis. Freiburg, 1886, Herder. Átkötött picit kopott félvászon kötés, latin nyelven. / Half-linen-binding, in latin language.
16031.

Augustino Lehmkuhl: Compendium Theologiae Moralis. Freiburg, 1886, Herder. Átkötött picit kopott félvászon kötés, latin nyelven. / Half-linen-binding, in latin language.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Budapest, 1942, May János Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói félvászon kötés, picit kopott gerinccel. A szerző által aláírt.
16032.

Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Budapest, 1942, May János Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói félvászon kötés, picit kopott gerinccel. A szerző által aláírt.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Szabó Pál: Isten malmai. Budapest, é.n. , Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, picit kopott borítóval.
16033.

Szabó Pál: Isten malmai. Budapest, é.n. , Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, picit kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment