https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 85

Auction is over! Item soon called at the auction hall
L.H. Farabeuf (szerk.): Précis Manuel Opératoire. Kiadó, kiadási évszám hiányzik.Cca. XIX. század vége. XX. század eleje. Kiadói félbőr kötés, XIV+896 p. Számos illusztrációval.  Francia nyelvű sebészeti munka. A borítója viseltes, kopott, sérült. A címoldal fele hiányzik. A másik felét cellux-szal vissza ragasztották. A címoldalt követő oldalon magyar nyelvű ajándékozási sorok. /  Surgical work in french language from the end of 19th century, or the beginning of the 20th century. The cover and the front page is damaged.
15563.

L.H. Farabeuf (szerk.): Précis Manuel Opératoire. Kiadó, kiadási évszám hiányzik.Cca. XIX. század vége. XX. század eleje. Kiadói félbőr kötés, XIV+896 p. Számos illusztrációval. Francia nyelvű sebészeti munka. A borítója viseltes, kopott, sérült. A címoldal fele hiányzik. A másik felét cellux-szal vissza ragasztották. A címoldalt követő oldalon magyar nyelvű ajándékozási sorok. / Surgical work in french language from the end of 19th century, or the beginning of the 20th century. The cover and the front page is damaged.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Farkass Kálmán: A sík területen fekvő és vízfolyásoktól távoleső hazai városok csatornázása. Bp., 1898, Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. 71 p. Korabeli félvászonkötésben. A Magyar Mérnök Egylet aranyéremmel kitüntetett pályaműve 1896-ban. Ritka!
15564.

Farkass Kálmán: A sík területen fekvő és vízfolyásoktól távoleső hazai városok csatornázása. Bp., 1898, Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. 71 p. Korabeli félvászonkötésben. A Magyar Mérnök Egylet aranyéremmel kitüntetett pályaműve 1896-ban. Ritka!

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Dr. Fornet Béla: Belgyógyászat I-II. Bp.,1944, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói félvászon kötésben, szövegközti képekkel, ábrákkal illusztrálva. Jó állapotban.
15565.

Dr. Fornet Béla: Belgyógyászat I-II. Bp.,1944, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói félvászon kötésben, szövegközti képekkel, ábrákkal illusztrálva. Jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
1
Kalmár Zoltán - Makara György: Ehető és mérges gombáink. Bp., 1955, Művel Nép. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15566.

Kalmár Zoltán - Makara György: Ehető és mérges gombáink. Bp., 1955, Művel Nép. Félvászon kötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Dr. Dubovitz Hugó, Haskó Lajos: Ipari és kereskedelmi vegyészet. Bp., é.n., Delta Könyvkiadóvállalat. Kiadói papírkötés, a kötése kissé laza, de a könyvtest egyben van, szövegközti illusztrációkkal.
15567.

Dr. Dubovitz Hugó, Haskó Lajos: Ipari és kereskedelmi vegyészet. Bp., é.n., Delta Könyvkiadóvállalat. Kiadói papírkötés, a kötése kissé laza, de a könyvtest egyben van, szövegközti illusztrációkkal.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Benedek István: Az ösztönök világa. Öröklés - ösztön - sors. Első kiadás. Bp., 1948, Új Idők Irod. Int. 286 p. 8 t. Számos szövegközti ábrával. Kiadói félvászonkötésben.
15568.

Benedek István: Az ösztönök világa. Öröklés - ösztön - sors. Első kiadás. Bp., 1948, Új Idők Irod. Int. 286 p. 8 t. Számos szövegközti ábrával. Kiadói félvászonkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Mende Jenő: A kezdő fizikus. Budapest, É.N., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai R.-T. Kiadói egészvászon kötés, 246 p. A borítója maszatos, a kötése meglazult.
15569.

Mende Jenő: A kezdő fizikus. Budapest, É.N., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai R.-T. Kiadói egészvászon kötés, 246 p. A borítója maszatos, a kötése meglazult.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Gyürky Antal: Igaz-e Darwin tana az ember eredetéről és mit mond a tudomány Darwin állításaira. Pest, 1873. Hunyadi Mátyás irodalmi és könyvnyomdai intézet. 164p. + V. Korabeli, gerincén kissé szakadozott aranyozott, egészvászon kötésben. Darwin könyvének magyar nyelvű kiadása ebben az évben jelent és Gyürky - aki elsősorban borászati szakíró volt - munkája az egyik első recenziója a műnek. Korábban árverésen még nem szerepelt.
15570.

Gyürky Antal: Igaz-e Darwin tana az ember eredetéről és mit mond a tudomány Darwin állításaira. Pest, 1873. Hunyadi Mátyás irodalmi és könyvnyomdai intézet. 164p. + V. Korabeli, gerincén kissé szakadozott aranyozott, egészvászon kötésben. Darwin könyvének magyar nyelvű kiadása ebben az évben jelent és Gyürky - aki elsősorban borászati szakíró volt - munkája az egyik első recenziója a műnek. Korábban árverésen még nem szerepelt.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
Dr. Egedy Elemér: Műtéti előkészítés és utókezelés (Belorvosi szempontból). Bp., 1943, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. 163 p. Kiadói papírkötésben.
15571.

Dr. Egedy Elemér: Műtéti előkészítés és utókezelés (Belorvosi szempontból). Bp., 1943, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. 163 p. Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Jelkulcs a topográfiai térképek számára. 8 mellékltettl. Budapest, 1930, M. Kir. állami Térképészet. Elvált gerincű kiadói papír kötésben.
15572.

Jelkulcs a topográfiai térképek számára. 8 mellékltettl. Budapest, 1930, M. Kir. állami Térképészet. Elvált gerincű kiadói papír kötésben.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Horváth Boldizsár dr.: A gyakorló orvos orthopaediája. 111 szövegközti ábrával és 16 műmelléklettel. Budapest, 1930, Orvosi Hetilap Kiadása.
15573.

Horváth Boldizsár dr.: A gyakorló orvos orthopaediája. 111 szövegközti ábrával és 16 műmelléklettel. Budapest, 1930, Orvosi Hetilap Kiadása.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Siklós Albert Ellenponttan. Az egyszerű, a kettős és az utánzó ellenpont (kánon) elmélete. 112 példával. Bp., 1913. Rozsnyai Károly. 107 p. Kiadói papírkötésben, a gerinc felső része hiányos.
15574.

Siklós Albert Ellenponttan. Az egyszerű, a kettős és az utánzó ellenpont (kánon) elmélete. 112 példával. Bp., 1913. Rozsnyai Károly. 107 p. Kiadói papírkötésben, a gerinc felső része hiányos.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment