Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 85

15515.

2 400 HUF
Dr. Wondrasek [József]: A gyógyszerészi gyakorlat és gyógyszerüzemi technika kézikönyve I-II. Bp., é.n., Szerzői kiadás, VIII+584+391 p. Számos szövegközti ábrával, Könyvkötői egészvászon-kötés, megviselt állapotban, a címlap hiányos, az I. kötet gerince sérült, az I. kötet 1/2. oldala részben hiányos, a II. kötetből 290-303 p. és 322-391 p. között a lapok kijárnak
15516.

2 800 HUF
7,57
8,24
Az Országos Orvosi Kamara hivatalos névjegyzéke. III. évf. Bp. 1940. Madách Nyomda. 303 l. 242 mm. Az igen gazdag név- és címtár természetesen a visszacsatolt magyar területek adatait is feldolgozza. Átkötve.
15517.

5 000 HUF
15518.

1 200 HUF
J. D. Choisy: Prodromus DUne Monographie de la Familie des Hypéricinées. Genéve, 1821. Maison de Commerce. Első kiadás / First issue! 70p. + 9t. + hozzá Jd. Choisy: Convolvulaceae orientales, Uo 1834.384-502 p, + 6 t Címlap nélkül / Without front page; + hozzá: De Convolvulaceaeis Dissertatio secunda 1838. 43-86p. + 4t.; + hozzá: De Convolvulaceaeis Dissertatio tertia. 261-288 p. + 5 t. Modern műbőr kötésben / In modern nyl binding.  Egy elfeledett tudós nagy botanikai munkája! Ritka! Rare book and studies of a Swiss botanist.
15519.

J. D. Choisy: Prodromus D'Une Monographie de la Familie des Hypéricinées. Genéve, 1821. Maison de Commerce. Első kiadás / First issue! 70p. + 9t. + hozzá Jd. Choisy: Convolvulaceae orientales, Uo 1834.384-502 p, + 6 t Címlap nélkül / Without front page; + hozzá: De Convolvulaceaeis Dissertatio secunda 1838. 43-86p. + 4t.; + hozzá: De Convolvulaceaeis Dissertatio tertia. 261-288 p. + 5 t. Modern műbőr kötésben / In modern nyl binding. Egy elfeledett tudós nagy botanikai munkája! Ritka! Rare book and studies of a Swiss botanist.

50 000 HUF
135,14
147,06
T Boglar, L Bodrogi: Opuscula Ethnologica Memoriae Ludovici Biro Sacra (German) Bp., 1959. Akadémiai. Félvászon kötésben, papír védőborítóval, festett lapszélekkel.. Ritka! / In half linen binding, with paper cover.. Rare!
15520.

7 000 HUF
18,92
20,59
V. O. Tauszon: Parányi lények hatalmas művei. Bp., 1950, Hungária. 139 p. Kiadói papírkötésben.
15521.

800 HUF
15522.

100 HUF
0,27
0,29
15523.

5 000 HUF
15524.

1 200 HUF
1913 - A magyar sebésztársaság munkálatai. I. kötet. VI. naggyűlés. Bp., 1913. M. Sebésztársaság. 220 p. Korabeli egészvászon-kötésben.
15525.

100 HUF
0,27
0,29
1918 - A magyar sebésztársaság munkálatai. I. kötet. XI. naggyűlés. Bp., 1918. M. Sebésztársaság. 333 p. Korabeli egészvászon-kötésben.
15526.

100 HUF
0,27
0,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF