Number of items: 74
1505834
11136
287
Other collectibles
Hutschenreuther szószos kínáló, kanállal, matricás, jelzett, hibátlan, 22×15 cm, h:19 cm
1 600 HUF
1183573
11137
287
Other collectibles
Zell porcelán melegentartó tál cicás díszítéssel, matricás, jelzett, máz alatti hajszálrepedésekkel, d: 20,5 cm
4 000 HUF
1424763
11138
287
Other collectibles
2 000 HUF
1508539
11139
287
Other collectibles
Kínai teáskészlet (Kanna, 6 csésze), matricás, jelzés nélkül, kopott, eredeti dobozában, kanna: m: 17 cm., csésze: 6x4 cm.
2 000 HUF
1510137
11140
287
Other collectibles
Kínai nő figura, kézzel festett, jelzett, enyhén kopott, m: 38 cm.
4 000 HUF
1506137
11141
287
Other collectibles
Arpo virágmintás román váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 29 cm.
1 200 HUF
1505588
11142
287
Other collectibles
Katonai hátizsákot formázó porcelán persely, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 6 cm
2 000 HUF
1504215
11143
287
Other collectibles
Kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
1 000 HUF
1296897
11144
287
Other collectibles
CF jelzéssel porcelán kéz, kézzel festett, kis lepattanással, jelzett, 11x7x7 cm
2 400 HUF
1504656
11145
287
Other collectibles
Retro fali tányér, mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, d:27 cm
1 000 HUF
1509205
11146
287
Other collectibles
Jelzett német hiányos mokkás készlet, matricás, kopott
2 000 HUF
1073760
11147
287
14000
Other collectibles
Aranyozott mokkás készlet, kézzel festett, jelzett (Horn A.), hibátlan
14 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m