Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 139

Sződy Szilárd (1878-1939) 1927. Balatonaligai Tenniszverseny III. díj Br díjérem (45mm) + 1934. Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912 egyoldalas Br díjérem Scitovszky vándordíjas tenisz verseny gravírozással, LUDVIG gyártói jelzéssel (37,5mm) T:2 patina
30559.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1927. "Balatonaligai Tenniszverseny III. díj" Br díjérem (45mm) + 1934. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" egyoldalas Br díjérem "Scitovszky vándordíjas tenisz verseny" gravírozással, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (37,5mm) T:2 patina

1 800 HUF
Sződy Szilárd (1878-1939) 1935-1936. Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907 / Bajnoki Érem fém díjérem (41mm) + ~1930. A Budapesti Középiskolai Athletikai Club Versenydíja Br emlékérem (31mm) T:2,2- kis patina
30560.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1935-1936. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907 / Bajnoki Érem" fém díjérem (41mm) + ~1930. "A Budapesti Középiskolai Athletikai Club Versenydíja" Br emlékérem (31mm) T:2,2- kis patina

1 200 HUF
Szőllőssy Enikő (1939-) DN Kiváló KISZ Munkáért - Budapesti Műszaki Egyetem KISZ Bizottsága Br emlékplakett fatalpon (plakett:105mm fatalp:176x221mm) T:2
30561.

Szőllőssy Enikő (1939-) DN "Kiváló KISZ Munkáért - Budapesti Műszaki Egyetem KISZ Bizottsága" Br emlékplakett fatalpon (plakett:105mm fatalp:176x221mm) T:2

3 000 HUF
Tóth Sándor (1933-) 1991. Máriapócs 1991. augusztus 18. / II. János Pál pápa Magyarországon 1991. augusztus aranyozott fém pierfort emlékérem tokban (65mm) T:2 kis ph., ü.
30562.

Tóth Sándor (1933-) 1991. "Máriapócs 1991. augusztus 18. / II. János Pál pápa Magyarországon 1991. augusztus" aranyozott fém pierfort emlékérem tokban (65mm) T:2 kis ph., ü.

1 800 HUF
Tóth Sándor (1933-) 1992. A hét vezér sorozat - Töhötöm vezér Br emlékérem nem eredeti tokban (42,5mm) T:1 fo. Adamo NH13
30563.

Tóth Sándor (1933-) 1992. "A hét vezér sorozat - Töhötöm vezér" Br emlékérem nem eredeti tokban (42,5mm) T:1 fo. Adamo NH13

1 200 HUF
Tóth Sándor (1933-) 1993. A hét vezér sorozat - Tas vezér jelzett Ag emlékérem tokban (42,88g/0.835/42,5mm) T:1,1- Adamo NH15
30564.

Tóth Sándor (1933-) 1993. "A hét vezér sorozat - Tas vezér" jelzett Ag emlékérem tokban (42,88g/0.835/42,5mm) T:1,1- Adamo NH15

5 500 HUF
14,86
16,18
1867. Emlékül az 1865. évi Országgyűlés megnyitására / Éljen a Haza - Es Lebe Das Vaterland Br emlékérem (39mm) T:3 durva ph. ü., ki. Hungary 1867. For opening of Parliament in 1865 Br medallion (39mm) C:F heavy edge error, ding, cracked
30565.

1867. "Emlékül az 1865. évi Országgyűlés megnyitására / Éljen a Haza - Es Lebe Das Vaterland" Br emlékérem (39mm) T:3 durva ph. ü., ki. Hungary 1867. "For opening of Parliament in 1865" Br medallion (39mm) C:F heavy edge error, ding, cracked

800 HUF
1873. Emlékérem a bécsi kiállításra Br emlékérem. FERENCZ JÓZSEF I K A CS ÉS M H S D O AP KIR / EMLÉKÜL AZ 1873. VILÁGKIÁLLITÁS BÉCSBEN - DAS HEIL DER MENSCHEN SEI UNSER ZIEL - AZ EMBERISÉG ÜDVE LEGYEN VELÜNK - ÉRCZ (15,75g/37mm) T:2- ph. / Hungary 1873. Medal for the World Exhibition of Vienna Br commemorative medallion (15,75g/37mm) C:VF edge error
30566.

1873. "Emlékérem a bécsi kiállításra" Br emlékérem. "FERENCZ JÓZSEF I K A CS ÉS M H S D O AP KIR / EMLÉKÜL AZ 1873. VILÁGKIÁLLITÁS BÉCSBEN - DAS HEIL DER MENSCHEN SEI UNSER ZIEL - AZ EMBERISÉG ÜDVE LEGYEN VELÜNK - ÉRCZ" (15,75g/37mm) T:2- ph. / Hungary 1873. "Medal for the World Exhibition of Vienna" Br commemorative medallion (15,75g/37mm) C:VF edge error

7 500 HUF
20,27
22,06
1876. Országos Ipar-, Termény- és Állat Kiállítás Szegeden Br díjérem. AZ 1876 ÉVI ORSZÁGOS IPAR-TERMÉNY-ÉS ÁLLAT-KIÁLLÍTÁS SZEGEDEN / ÉRDEM ÉREM M&V gyártói jelzéssel, nem eredeti selyemborítású dobozban (50mm) T:2 erős ph.
30567.

1876. "Országos Ipar-, Termény- és Állat Kiállítás Szegeden" Br díjérem. "AZ 1876 ÉVI ORSZÁGOS IPAR-TERMÉNY-ÉS ÁLLAT-KIÁLLÍTÁS SZEGEDEN / ÉRDEM ÉREM" "M&V" gyártói jelzéssel, nem eredeti selyemborítású dobozban (50mm) T:2 erős ph.

3 200 HUF
8,65
9,41
~1900. Debreceni Piarista Gimnázium ezüstözött fém emlékérem LUDVIG BP gyártói jelzéssel (39x29mm) + Kegyesrendi Gimnázium ezüstözött fém emlékérem füllel, nemszetiszínű szalagon, BERÁN BPEST gyártói jelzéssel (30mm) T:2,2-
30568.

~1900. "Debreceni Piarista Gimnázium" ezüstözött fém emlékérem "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (39x29mm) + "Kegyesrendi Gimnázium" ezüstözött fém emlékérem füllel, nemszetiszínű szalagon, "BERÁN BPEST" gyártói jelzéssel (30mm) T:2,2-

1 400 HUF
~1906. Vívó és Atletikai Club (VAC) 1906. kétoldalas, ezüstözött Br plakett (35x56mm) T:2 kopott ezüstözés
30569.

~1906. "Vívó és Atletikai Club (VAC) 1906." kétoldalas, ezüstözött Br plakett (35x56mm) T:2 kopott ezüstözés

3 000 HUF
1925. Imre Tábor 1925 fém plakett (173mm) T:2 ly.
30570.

1925. "Imre Tábor 1925" fém plakett (173mm) T:2 ly.

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF