https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 152

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Fejér megye művészeti emlékei. The historic monuments of Fejér county. Szerk.: Entz Géza Antal, Sisa József. Bp., 1998, MTA Művészettörténeti Kutató Intézet és a Szent István Király Múzeum közös kiadványa. Kiadói papírkötés. Sisa József szerkesztő által dedikált példány.
15024.

Fejér megye művészeti emlékei. The historic monuments of Fejér county. Szerk.: Entz Géza Antal, Sisa József. Bp., 1998, MTA Művészettörténeti Kutató Intézet és a Szent István Király Múzeum közös kiadványa. Kiadói papírkötés. Sisa József szerkesztő által dedikált példány.

 
Sold
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
2
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Budapest, é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopottas borítóval és kissé kopottas gerinccel, számos eredeti fényképpel és rajzzal.
15025.

Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Budapest, é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopottas borítóval és kissé kopottas gerinccel, számos eredeti fényképpel és rajzzal.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
Lengyel Géza: Balkán. Szerbek, muzulmánok és más balkániak. Bp., 1916, Nyugat Szépirodalmi Szemle. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15026.

Lengyel Géza: Balkán. Szerbek, muzulmánok és más balkániak. Bp., 1916, Nyugat Szépirodalmi Szemle. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
Hohe Tatra mit den wichtigsten Touren in der Niederen Tatra, den Zentral- und Westkarpathen. Berlin, 1931, Grieben Verlag (Grieben Reiseführer 47). Számos térképmelléklettel. Papírkötésben, gerincén apró sérüléssel, jó állapotban.
15027.

Hohe Tatra mit den wichtigsten Touren in der Niederen Tatra, den Zentral- und Westkarpathen. Berlin, 1931, Grieben Verlag (Grieben Reiseführer 47). Számos térképmelléklettel. Papírkötésben, gerincén apró sérüléssel, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Hamvas József: Budapest megújhodása 1924-1933. Kortörténeti vázlat. Bp., 1942, szerzői. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.
15028.

Hamvas József: Budapest megújhodása 1924-1933. Kortörténeti vázlat. Bp., 1942, szerzői. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Történeti és néprajzi tanulmányok Ceglédről. Szerk.: Kocsis Gyula. Ceglédi Füzetek 28. Bp., 1993, Kossuth Múzeum. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15029.

Történeti és néprajzi tanulmányok Ceglédről. Szerk.: Kocsis Gyula. Ceglédi Füzetek 28. Bp., 1993, Kossuth Múzeum. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Furta Krónikáskönyve. Szerk.: Dr. Baranyi Béla, Jordán Sándor. Furta, 1998, Furta Közösség Önkormányzata. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15030.

Furta Krónikáskönyve. Szerk.: Dr. Baranyi Béla, Jordán Sándor. Furta, 1998, Furta Közösség Önkormányzata. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Sisa Béla: Száz fénykép - Száz népi műemlék. Fotónapló a Kárpát-medence népi építészeti emlékeiből. Nyíregyháza, 1996, Múzeumfalu Baráti Köre. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált példány!
15031.

Sisa Béla: Száz fénykép - Száz népi műemlék. Fotónapló a Kárpát-medence népi építészeti emlékeiből. Nyíregyháza, 1996, Múzeumfalu Baráti Köre. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált példány!

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Körmend története. Szerk.: Szabó László. Körmend, 1994, Körmend Önkormányzata. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15032.

Körmend története. Szerk.: Szabó László. Körmend, 1994, Körmend Önkormányzata. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Lantos Péter: Jászfényszaru története. Életirás a redemtiótóll a jász kiváltság megszűnéséig. Szerk.: Berze Lászlóné. Jászfényszaru, 2003, Jászfényszaru Város Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
15033.

Lantos Péter: Jászfényszaru története. Életirás a redemtiótóll a jász kiváltság megszűnéséig. Szerk.: Berze Lászlóné. Jászfényszaru, 2003, Jászfényszaru Város Önkormányzata. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
1
Kisházi-kovács László: A városi kegyuraság Szegeden. (A kezdetektől 1850-ig.) METEM Könyvek 59. Bp., 2006, METEM. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált. Jó állapotban.
15034.

Kisházi-kovács László: A városi kegyuraság Szegeden. (A kezdetektől 1850-ig.) METEM Könyvek 59. Bp., 2006, METEM. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált. Jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
3
Arminius Vambéry: Aminius Vambéry His Life & Adventues. London, 1886, T. Fisher Unwin, XIX+350+30 p. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon kötés. Angol nyelven. A gerince és a kötése sérült. A Vámbéry kép elöl a hártyapapír leszakadt. / Linen-binding, in english language, with some damages.
15035.

Arminius Vambéry: Aminius Vambéry His Life & Adventues. London, 1886, T. Fisher Unwin, XIX+350+30 p. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon kötés. Angol nyelven. A gerince és a kötése sérült. A Vámbéry kép elöl a hártyapapír leszakadt. / Linen-binding, in english language, with some damages.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Here you can follow the Hungarian philately items of the major auction in the live auction. You can also make bids here during the auction.
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment