Books: Other

Number of items: 398

Kertész Árpád: A nyomtatott betű története és útja Magyarországon. Bp., 1941, Magyar Nyomdászok Társasága. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott szélű borítóval, de egyébként jó állapotban.
16049.

1 000 HUF
Rabindranath Tagore: Növekvő hold. Szerelmi ajándék. Szüret. Fordította Zsoldos Benő, Bartos Zoltán. Bp., 1924, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Átkötött egészvászon kötés, jó állapotban.
16050.

1 000 HUF
Enyd Blyton: The Twins at St Clares. The Twins at St Clares. The OSullivan Twins. Summer Term at St Clares. Illusztrálta Jenny Chapple. London, 1995, Dean. Kiadói kartonált papírkötés, angol nyelven./ Hardback, in english language.
16051.

800 HUF
Szabó István Andor: Gondolattöredékek. Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben, a gerince javított, pár helyen ceruzás bejegyzés.
16052.

800 HUF
16053.

2 200 HUF
5,95
6,47
Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseinek gyűjteménye. Szerk.: Radó Antal. Bp., é. n., Lampel. Kicsit kopott gazdagon díszített vászonkötésben.
16054.

2 200 HUF
5,95
6,47
2 db könyv: Egy nap a babaházban. Összeáll.: Moskovszky Éva. Bp., 1985, Móra. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.; Cockrill, Pauline: Kis könyv a mackókról. Bp., 1993, Postabank. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16055.

2 000 HUF
16056.

3 400 HUF
9,19
10,00
Albrecht kir. Herceg et alii: Magyar Sport. Budapest, [1934], Merkantil Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben.
16057.

2 600 HUF
7,03
7,65
16058.

1 000 HUF
Családi Kis Lexikon. Szerk.: Kőhalmi Béla. Bp., 1942, Rádió Újság Lapvállalat Kft. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval.
16059.

1 000 HUF
Ignácz Rózsa: Anyanyelve magyar. Az ifjúság számára átdolgozott kiadás. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp., 1943, Dante. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, de belül jó állapotban.
16060.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF