Kertész Árpád: A nyomtatott betű története és útja Magyarországon. Bp., 1941, Magyar Nyomdászok Társasága. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott szélű borítóval, de egyébként jó állapotban.
Rabindranath Tagore: Növekvő hold. Szerelmi ajándék. Szüret. Fordította Zsoldos Benő, Bartos Zoltán. Bp., 1924, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Átkötött egészvászon kötés, jó állapotban.
Enyd Blyton: The Twins at St Clare's. The Twins at St Clare's. The O'Sullivan Twins. Summer Term at St Clare's. Illusztrálta Jenny Chapple. London, 1995, Dean. Kiadói kartonált papírkötés, angol nyelven./
Hardback, in english language.
Szabó István Andor: Gondolattöredékek. Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben, a gerince javított, pár helyen ceruzás bejegyzés.
2 db könyv: Egy nap a babaházban. Összeáll.: Moskovszky Éva. Bp., 1985, Móra. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.; Cockrill, Pauline: Kis könyv a mackókról. Bp., 1993, Postabank. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Smiles-Shramm: A boldogulás útja. A magyar viszonyokhoz alkalmazta Dr. Kárffy Ödön. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Könyvkiadóvállalata, 91 p. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel.
Ignácz Rózsa: Anyanyelve magyar. Az ifjúság számára átdolgozott kiadás. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp., 1943, Dante. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, de belül jó állapotban.