https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Minibooks Number of items: 59
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1505608
15762
287
0
800
Books: Minibooks
Other collectibles
Ady 1877-1919. Bp.,1977, Corvina. Kiadói műbőr kötés, több nyelven. Jó állapotban. 1505382
15763
287
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
Rules of the Hungarian Trade Unions. [Bp.], 1982, Ságvári Nyomda. Kiadói műbőr-kötés. Jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
1505365
15764
287
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
Kovács Mihály (szerk.): Miniatűrkönyv kiállítás Miskolcon. Miskolc, 1985. Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Készült 550 példányban. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1505373
15765
287
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
Tóth Béla: Maróthi György (1715-1744). Budapest, 1978, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Készült 1000. példányban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1505400
15766
287
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
A naptár történetéből. Összeállította Varga András. Szekszárd, 1990, Szekszárdi Nyomda Vállalat. Kiadói műbőr-kötés. Készült 1500 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
1505665
15767
287
0
2000
Books: Minibooks
Other collectibles
Olimpiai témájú minikönyvek, 3 db:
Olimpiai bajnokaink. Our Olympic Champions. Unsere Olympiameister. Szerk.: Kahlich Endre. Bp., 1976, Sportpropaganda Vállalat. Kiadói aranyozott műbőr kötésben.
Elbert György, Kahlich Endre: Olimpiai győzteseink Budapest, 1974, Sportpropaganda. Kiadói műbőr kötés, fekete-fehér fotókkal.
Borbély Tibor: Olimpiai sikereink. Budapest, 1980, Ságvári Endre Könyvszerkesztőség. Kiadói egészvászon kötés. Megjelent 2500 példányban. Számozott (500/058.) példány. Jó állapotban.
Starting price:
2 000 HUF
1505392
15768
287
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
Esztergom. Andruskó Károly fametszetei.Szerkesztette és a bevezetőt írta: Szölgyémy Pál. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói picit kopottas műbőr kötés. Jó állapotban
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1505355
15769
287
0
800
Books: Minibooks
Other collectibles
Czirfusz János, Hajtun József: Csepel. 1945-1975. Bp., 1975, Zrínyi Nyomda. Kiadói műbőr kötés, magyar, angol, német és orosz nyelven. 1505656
15770
287
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
Miskolc város két rendezési terve. Szerk.: Kovács Mihály. Miskolc, 1984, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, tűzzománc díszítéssel. Sorszámozott (600/15.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
1447093
15771
287
0
3000
Books: Minibooks
Other collectibles
Pataki Katalin: Mezőcsáti népi fazekasművészete. Szerk.: Kovács Mihály. Illusztrálta Feledi Gyula Kossuth-díjas grafikusművész. Miskolc, 1978, Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, színes fotókkal illusztrálva. Megjelent 1600 számozott (1600/1284) példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1447101
15772
287
0
800
Books: Minibooks
Other collectibles
Varga András (szerk.): A babonákról. Szekszárd, 1987, Szekszárdi Nyomda. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírkötésben. Kiadták 2000 példányban, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban.
The item is not available
1390237
15773
287
0
1000
Books: Minibooks
Other collectibles
Bánáti Ágnes-Sándor Dénes: A százesztendős Athenaeum. 1868-1968. A magyar könyv. Budapest, 1968, Athenaeum Kiadó. Kiadói nyl kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment