Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 143
1488313
30463
285
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Lebó Ferenc (1960-) 1995. "Nagyvárad - Szent László halálának 900. évfordulója" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1 (PP)
1 000 HUF
1491979
30464
285
Numismatics
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "MKB - Honfoglalás 1100. évfordulójára - Első magyar pénzérme" Ag emlékérem eredeti MKB tokban, ismertetővel (30.68g/0.925/42,5mm) T:1(PP) ujjlenyomatos
5 000 HUF
1471817
30465
285
Numismatics
Madarassy Walter (1909-1994) 1993. "SANCTVS STEPHANVS HVNGARIAE PROTOREX ET APOSTOLVS / István királynak szíve gazdagságát - Budapest 1993." aranyozott fém emlékérem (40mm) T:2 (PP)
1 600 HUF
1487702
30466
285
Numismatics
Papp László (1947-) 1992. "Barcelonai Olimpia- Magyar Csapat - Vízilabda" Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (30,95g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomatos,felületi karc
3 600 HUF
1435756
30467
285
5500
Numismatics
Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" Br emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (51mm) T:2
Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (51mm) C:XF
5 500 HUF
1491556
30468
285
7500
Numismatics
Rajki László (1939- ) 1979. "Darvas Irodalmi Emlékház - 1979 Orosháza" Br plakett (77mm) T:2
7 500 HUF
1494544
30469
285
7500
Numismatics
7 500 HUF
1493436
30470
285
Numismatics
Rajki László (1939-) 1986. "MÉE Orosházi csoportja / Orosházi Petőfi Műv. Közp. Juhász Balázs Gyűjtőklub" peremén jelzett Ag emlékérem (35,57g/0.835/42,5mm) T:1(PP) fo.
Adamo OH1
5 000 HUF
1464658
30471
285
Numismatics
Rajki László (1939-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők Orosházi Csoportja / Juhász Balázs" Ag emlékérem (35g/0.835/42mm) T:2(PP)
5 000 HUF
1464695
30472
285
Numismatics
Rajki László (1939-) 1987. "Darvas József - A legnagyobb magyar falu / 75 éve született" Ag emlékérem (35,68g/0.835/42mm) T:2(PP)
5 000 HUF
1491577
30473
285
7500
Numismatics
7 500 HUF
1493425
30474
285
Numismatics
Rajki László (1939-) 1988. "MÉE Orosházi csoportja / ...Minden javítás kivihetetlen, mely nem gyökeres. Eötvös József 193-1971" peremén jelzett Ag emlékérem (35,52g/0.835/42,5mm) T:1(PP) fo.
Adamo OH2
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035