Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 99
1490230
30883
285
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1950-1960. "Dinamo Budapest" - Dinamó Villamos Forgógépgyár aranyozott, zománcozott fém kitűző (18x20mm) T:2
1 000 HUF
1421517
30884
285
500
Numismatics
~1950-1960. "Népstadion" zománcozott Br kitűző (15x13mm) T:2
1484385
30885
285
Numismatics
~1950-1960. "Magyar Adócsőgyár" zománcozott fém kitűző (3x) T:2
1 000 HUF
1425451
30886
285
Numismatics
1951. "Közbiztonsági Érem" arany fokozata a rendőrség tagjai részére, aranyozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, nem saját, sérült tokban T:2
NMK 549 1438231
30887
285
Numismatics
1957. "Bányász Szolgálati Érdemérem" arany fokozata, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, tokban T:2
NMK.: 670.
1 000 HUF
1490178
30888
285
Numismatics
~1960. "Magyar-Szovjet Baráti Társaság" zománcozott fém jelvény (20mm) T:2
1 200 HUF
1466024
30889
285
Numismatics
~1960. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény tokban + ~1970. "Szocialista Kultúráért" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, tokban T:2
1 000 HUF
1466020
30890
285
Numismatics
~1960-1980. "Kiváló Dolgozó" zománcozott kitüntetés miniatűrrel plasztiktokban + ~1970. "Szocialista Kultúráért" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, tokban + DN "Kiváló Társadalmi Munkás" aranyozott, zománcozott fém jelvény, tokban T:2
1 000 HUF
1490092
30891
285
Numismatics
~1960-1980. "Spartacus Tanfolyam" fém jelvény (14,5x20mm) T:2
1 200 HUF
1494388
30892
285
Numismatics
1962. "Közlekedési Építő Vállalat 5 év Törzsgárda" zománcozott fém kitűző a viselésre jogosító igazolvánnyal T:2
1 000 HUF
1421136
30893
285
Numismatics
1965. "Hungarian Trade Exhibtion (Magyar Kereskedelmi Kiállítás)" angol nyelvű zománcozott fém jelvény (17x23mm) T:2
Hungary 1965. "Hungarian Trade Exhibiton" english language enamelled badge (17x23mm) C:XF
1420865
30894
285
Numismatics
1969-1971. "MHSZ Törzsgárda 10 év" ezüst fokozatú jelvény + "MHSZ Törzsgárda 20 év" arany fokozatú jelvény, mindkettő igazolvánnyal T:1-
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035