Number of items: 119

Mikecs László: Románia. Útijegyzetek. Bp., 1940, Bolyai Akadémia (Bolyai könyvek). Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13165.

4 000 HUF
Barfus: Az elefántok hazájában. Egy magyar fiú élményei Afrikában. Magyarra átdolgozta Kemény György. Gara RIkárd rajzaival. Második kiadás. Bp., Athenaeum. Festett egészvászon kötésben. Néhán y lap kissé foltos.
13166.

3 200 HUF
8,65
9,41
Erns Boerschmann: Baukunst und Landschaft in China. Eine Reise durch zwölf provinzen. Orbis Terrarum.Berlin, 1926, Erns Wasmuth A. G. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva, német nyelven, a képek alatt német, angol, francia nyelvű képaláírásokkal. Jó állapotban. / Linen-binding, in german language.
13167.

2 200 HUF
5,95
6,47
Hielscher, Kurt: Das unbekannte Spanien. Baukunst - Landschaft - Volksleben. Berlin, 1922, Verlag Ernst Wasmuth A. G. Vászonkötésben, jó állapotban.
13168.

2 000 HUF
Borchardt, Ludwig - Ricke, Herbert: Ägypten. Landschaft - Volksleben - Baukunst. Berlin - Wien - Zürich, 1929, Verlag Ernst Wasmuth A. G. Kicsit sérült gerincű vászonötésben, egyébként jó állapotban.
13169.

2 000 HUF
Pavel Scheufler: Praha 1848-1914. Praha, 1984, Panorama. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal, cseh nyelven. Jó állapotban./ Linen-binding, in paper cover, with black-and-white photographies, in Czech language.
13170.

2 000 HUF
Hlavsa, Václav: Praha v obrazech Vincence Morstadta. Prága, 1973, Orbis Praha. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13171.

2 000 HUF
Roma parte II. Milano, 1942, Consociazone Turisctica Italina. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borítója szakadt, az elülső kötéstábla leszakadt, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, olasz nyelven. / Paperbinding, with lot of black and white pictures, in italian language. The cover damaged.
13172.

800 HUF
Orbán Balázs: Székelyföld képekben. Bukarest, 1971, Kriterion. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13173.

1 000 HUF
13174.

3 000 HUF
Emődi János: Történeti adatok Nagyvárad múltjából. 1. köt. Nagyvárad, 2000, Literator. Papírkötésben, jó állapotban.
13175.

1 600 HUF
Rózsa György: Budapest régi látképei. Alte Ansichten von Budapest 1493-1800. Bp., 1999, Új Művészet Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13176.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF