Books: Architecture, Art

Number of items: 93

Kepes György: A látás nyelve. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, volt könyvtári példány. Jó állapotban.
13449.

2 000 HUF
Vinci, Léonard de: Traité de la peinture. Párizs, 1928, Libraire Delagrave. Későbbi bőrkötésben, jó állapotban.
13450.

2 000 HUF
13451.

2 400 HUF
Sárádi Kálmán: Kovácsműves alkotások. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13452.

1 600 HUF
Siebenbürgisch-sächsische Leinenstickereien aus Tartlau. Összeáll.: Wilk, Herta. Bukarest, 1975, Kriterion. 52 tábla, bevezetővel, félvászon mappába rendezve.
13453.

2 000 HUF
Dr. Kesztler Lőrinc: Az összehangzattan elméleti és gyakorlati tankönyve. Bp., 1928, Rozsnyai Károly Könyv-, és Zeneműkiadása. Átkötött félvászon kötés.
13454.

3 000 HUF
Gellér Katalin: A szecessziós könyvillusztráció Magyarországon (1895-1925). Miskolc, 1997, Miskolci Galéria (A Miskolci Galéria könyvei 11. / A magyar sokszorosított grafika száz éve 1.). Papírkötésben, jó állapotban.
13455.

3 000 HUF
Katona Imre: A magyar kerámia és porcelán. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Papírkötésben, jó állapotban.
13456.

1 200 HUF
Németh Lajos: A XIX. század művészete. A historizmustól a szecesszióig. Bp., 1974, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13457.

1 000 HUF
Iréne Jakab: Dessins et peintures des aliénés. Analyse au point de vue psychiatrique et artistique. Bp., 1956, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papírborítóban, francia nyelven. / Linen-binding, in paper cover, in french language.
13458.

3 000 HUF
Don Péter - Pogány Gábor: Magyar szoborkészítők jelzéstára. Bp., 2003, Auktor. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13459.

1 200 HUF
Rolf Mäser: Altsächsische Marionetten. Aus der Puppentheatersammlung der Staatlichen Kunstsammlungen Dresden. Die Schatzkammer 31. Leipzig, 1977, Prisma-Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven. / Paperbinding, in German language.
13460.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF