Number of items: 38
1420245
11066
284
Other collectibles
Hollóházi márvány váza, régi Zrinyi Miklós Katonai Akadémia címerével, jelzett, kopott, m:30 cm
1 000 HUF
1016504
11067
284
Other collectibles
1 800 HUF
1480601
11068
284
Other collectibles
1 000 HUF
1480250
11069
284
Other collectibles
Hollóházi kiöntő és bonbonier, matricás, jelzett, kopott aranyozás, d:11 cm, m:6 cm
1 200 HUF
1473585
11070
284
Other collectibles
Hollóházi Erika mintás két személyes teás készlet, tállal, matricás, hibátlan
4 000 HUF
1479270
11071
284
Other collectibles
Hollóházi porcelán balerina kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
1 000 HUF
1473125
11072
284
11000
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 25,5 cm
11 000 HUF
1452971
11073
284
Other collectibles
Alföldi áttört szélű süteményes készlet romantikus párral, matricás, kopott, jelzett, d:17 cm (6×), d:25 cm
5 000 HUF
1480643
11074
284
Other collectibles
Gránit kézzel festett tányér, kopás nyomokkal, jelzett, d:21,5 cm
1 000 HUF
1460499
11075
284
14000
Other collectibles
14 000 HUF
1391324
11076
284
Other collectibles
B&B német juhász, kézzel festett, jelzett, kopott, h:21 cm, m:13,5 cm
2 000 HUF
1479118
11077
284
Other collectibles
Felix & Richard Pratt díszváza, két részes, kézzel festett, jelzett, kopott, m:24 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m