Books: Travelling, cities

Number of items: 138

Bruno Brizzi: Roma fine secolo nelle fotografie di Ettore Roesler Franz. Roma, 1978, Edizioni Quasar. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban, olasz nyelven. / Linen-binding, in paper cover, in Italian language.
12881.

3 000 HUF
Tamás József(szerk.): Páris és Franciaország. Bp., 1926, T. Bíró M. Kiadása. Kiadói papírkötés, térkép-melléklettel, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
12882.

1 800 HUF
Sándor Lestyán-Sándor G. Zakariás: 2000 years old Budapest, 1945, The City of Budapest. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
12883.

1 800 HUF
Szalma Mária: Kerületünk kávéházai. Bp., 2005, Angyalföldi József Attila Művelődési Központ Helytörténeti Gyűjteményének Klubja (XIII. kerületi helytörténeti füzetek 11.). Papírkötésben, jó állapotban.
12884.

1 000 HUF
Dvorzsák János: Magyarország helységnévtára. Egyetemes és betűrendes rész. Bp., 1886, Buschmann F. ny. Kiadói illusztrált aranyozott egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kissé kopottas borítóval, kopottas gerinccel, a címlapja és az előzéklapja hiányzik, 9/10 oldal szakadt, a lapszélek foltosak, magyar és német nyelven.
12885.

2 000 HUF
38
Lipták Gábor - Zákonyi Ferenc: Balatonfüred. Veszprém Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala, 1956. Papírkötés, dedikált példány
12886.

2 000 HUF
Dezséri Bachó László: A közeli keleten. Benyomások, útijegyzetek, a Levante országaiból. Bp., 1935, Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói kissé viseltes papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
12887.

2 400 HUF
Colon Fernand: Columbus Kristóf élete és Amerika felfedezése. Bp., 1882, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Kiadói illusztrált kopottas félvászon kötés, fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal, és egy térképpel illusztrálva.
12888.

2 800 HUF
7,57
8,24
12889.

4 000 HUF
Judit Schalansky: Távoli szigetek atlasza. Ötven sziget, ahol sohasem jártam, s ahová nem is jutok el soha. Budapest, 2015, Clipperton Kiadó. Kiadói félvászon kötésben, egészoldalas illusztrációkkal.
12890.

2 000 HUF
Pestszentimre témájú helytörténeti könyvek, 2 db:  Pándy Tamás: Falu a városban. Epizódok Pestszentimre történetéből. Bp., 1994, Dr. Széky Endre Pestszentimre Történeti Társaság. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.  Pándy Tamás: 100 éves falu a Városban. Pestszentimre. Bp., 1998, Dr. Széky Endre Pestszentimre Történeti Társaság. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
12891.

Pestszentimre témájú helytörténeti könyvek, 2 db: Pándy Tamás: "Falu a városban." Epizódok Pestszentimre történetéből. Bp., 1994, Dr. Széky Endre Pestszentimre Történeti Társaság. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Pándy Tamás: 100 éves falu a Városban. Pestszentimre. Bp., 1998, Dr. Széky Endre Pestszentimre Történeti Társaság. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.

2 000 HUF
Szeged szabad királyi város címeres kiváltságlevele 1719. Szerk.: Dr. Csáky Imre. Fordították Dr. Géczi Lajos, Dr. Soós István, O. Szabó Rita, Barlai Gábor.Budapest-Szeged, 2003, HÍD Marketing és Térképészeti Kft, Csongrád Megyei Levéltár. Kiadói aranyozott bársonykötés, magyar, angol, és német. Facsimile kiadvány. Számozott (1000/253.) példány. Jó állapotban.
12892.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF