Books: Science and technology

Number of items: 202

Fürdősök kézikönyve. Szerk.: Dr. Kunszt János. Bp, 1957, Medicina. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, néhol ceruzás bejegyzéssel, fekete-fehér illusztrációkkal.
13474.

4 000 HUF
Dr. Orosz Rezső: A csecsemő, kisgyermek és iskolásgyermek gondozása. Egészségügyi vezérfonal szülők, s gyermekkel hivatásszerűen foglalkozók részére. Budapest, é.n., Szerzői kiadás. Tizedik kiadás. Modern félvászon kötésben, az előzéklapon ajándékozási sorokkal, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, kissé laza fűzéssel, javított lapokkal, fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal.
13475.

1 200 HUF
Koós Judith: Modern Otthon. Budapest, 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé foltos borítóval. fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, rajtuk retró lakásbelsőkkel.
13476.

1 000 HUF
13477.

2 000 HUF
Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Borítótáblák alján sérült kiadói egészvászon-kötésben.
13478.

800 HUF
Wilhelm Bölsche: A bacillustól a majomemberig. Bp., 1910, Athenaeum. Kiadói egészvászon sorozatkötésben, kifogástalan, újszerű állapotban.
13479.

2 000 HUF
Jelkulcs a topográfiai térképek számára. 8 mellékltettl. Budapest, 1930, M. Kir. állami Térképészet. Elvált gerincű kiadói papír kötésben.
13480.

3 000 HUF
13481.

3 000 HUF
Siklós Albert Ellenponttan. Az egyszerű, a kettős és az utánzó ellenpont (kánon) elmélete. 112 példával. Bp., 1913. Rozsnyai Károly. 107 p. Kiadói papírkötésben, a gerinc felső része hiányos.
13482.

1 800 HUF
13483.

1 400 HUF
13484.

1 800 HUF
13485.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF