Books: Science and technology Number of items: 202
1472320
13474
284
Books: Science and technology
Other collectibles
Fürdősök kézikönyve. Szerk.: Dr. Kunszt János. Bp, 1957, Medicina. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, néhol ceruzás bejegyzéssel, fekete-fehér illusztrációkkal.
4 000 HUF
1445395
13475
284
Books: Science and technology
Other collectibles
Dr. Orosz Rezső: A csecsemő, kisgyermek és iskolásgyermek gondozása. Egészségügyi vezérfonal szülők, s gyermekkel hivatásszerűen foglalkozók részére. Budapest, é.n., Szerzői kiadás. Tizedik kiadás. Modern félvászon kötésben, az előzéklapon ajándékozási sorokkal, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, kissé laza fűzéssel, javított lapokkal, fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal.
1 200 HUF
1445353
13476
284
Books: Science and technology
Other collectibles
Koós Judith: Modern Otthon. Budapest, 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé foltos borítóval. fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, rajtuk retró lakásbelsőkkel.
1 000 HUF
1220408
13477
284
Books: Science and technology
Other collectibles
2 000 HUF
1334262
13478
284
Books: Science and technology
Other collectibles
Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Borítótáblák alján sérült kiadói egészvászon-kötésben.
1334187
13479
284
Books: Science and technology
Other collectibles
Wilhelm Bölsche: A bacillustól a majomemberig. Bp., 1910, Athenaeum. Kiadói egészvászon sorozatkötésben, kifogástalan, újszerű állapotban.
2 000 HUF
1284413
13480
284
Books: Science and technology
Other collectibles
Jelkulcs a topográfiai térképek számára. 8 mellékltettl. Budapest, 1930, M. Kir. állami Térképészet. Elvált gerincű kiadói papír kötésben.
3 000 HUF
1218689
13481
284
Books: Science and technology
Other collectibles
3 000 HUF
1221849
13482
284
Books: Science and technology
Other collectibles
Siklós Albert Ellenponttan. Az egyszerű, a kettős és az utánzó ellenpont (kánon) elmélete. 112 példával.
Bp., 1913. Rozsnyai Károly. 107 p. Kiadói papírkötésben, a gerinc felső része hiányos.
1 800 HUF
1272343
13483
284
Books: Science and technology
Other collectibles
1 400 HUF
1445379
13484
284
Books: Science and technology
Other collectibles
1 800 HUF
1443923
13485
284
Books: Science and technology
Other collectibles
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035