Number of items: 359

Domokos Lajos: A lovaglás alapjai. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
13647.

1 200 HUF
Benedek Marcell: A modern világirodalom. 1800-1920. Kultura és Tudomány. Bp., 1920, Franklin-Társulat. Kiadói félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, ex libris-szel.
13648.

1 000 HUF
Jeney László-Kárpáti György: Melbourne-Miami-Margitsziget (Két olimpiai bajnok élményei). Bp., 1957, sport Lap- és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13649.

1 000 HUF
13650.

2 000 HUF
13651.

2 000 HUF
13652.

2 000 HUF
13653.

2 000 HUF
Shakespeare összes művei I-II. Fordították többen. Bp., 1964, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé kopottas karton tokban.
13654.

4 000 HUF
13655.

1 200 HUF
13656.

1 400 HUF
Plutarkhosz: Párhuzamos életrajzok. Fordította Máthé Elek. Helikon Klasszikusok. Bp., 165, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötés. Számozott (1100/345.) példány. Jó állapotban.
13657.

6 000 HUF
13658.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF