Books: Minibooks Number of items: 47
1384418
13612
284
Books: Minibooks
Other collectibles
Fáy András meséi és allegóriái az 1853. évi kiadásból. Válogatta Tótisz András. Budapest, 1974, Országos Takarékpénztár, 115 p. Kiadói aranyozott műbőr kötésben. A gerincénél a műbőr kopott.
1 000 HUF
1385108
13613
284
Books: Minibooks
Other collectibles
Elbert György-Kahlich Endre: Olimpiai győzteseink. Budapest, 1974, Sportpropaganda, 268 p. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói műbőr kötés. A gerincén a műbőr kopott.
1 000 HUF
1385071
13614
284
Books: Minibooks
Other collectibles
Galambos Tibor: Emberek a világűrben. (Az űrutazások krónikája.) Budapest,1975, Kossuth Könyvkiadó - Táncsics Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés.
1 000 HUF
1428386
13615
284
Books: Minibooks
Other collectibles
Magyar Koszorúsok Albuma. Budapest, 1977, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés. A kötet az 1863-ban megjelent könyv facsimile kiadása.
2 000 HUF
1330897
13616
284
Books: Minibooks
Other collectibles
Pap József: Hűség. Újvidék, 1978, Jugoszláviai Gyűjtők Egyesülete - Képes Ifjúság. Magyar-szerb kétnyelvű kiadvány. Minikönyv, készült 500 példányban. Papírkötésben, jó állapotban.
3 000 HUF
1155569
13617
284
Books: Minibooks
Other collectibles
In vino veritas Bookplates on Wine / Boros ex librisek. Kétnyelvű minikönyv. 2014. Numbered, only 200 copies / Sorszámozott! Csak 200 példány!
4 000 HUF
1155565
13618
284
Books: Minibooks
Other collectibles
4 000 HUF
1330909
13619
284
Books: Minibooks
Other collectibles
4 000 HUF
1155549
13620
284
Books: Minibooks
Other collectibles
4 000 HUF
1155564
13621
284
Books: Minibooks
Other collectibles
4 000 HUF
1458601
13622
284
Books: Minibooks
Other collectibles
Mautner József: Százéves a Nagyatádi Nyomda. Kaposvár, é.n., Somogy Megye Nyomdaipari Vállalat. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
1 000 HUF
1458382
13623
284
Books: Minibooks
Other collectibles
Palóczy László 1783-1861. (Születésének 200 éves évfordulójára). Miskolc, 1983, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói aranyozott műbőr kötés. Számozott (500/371.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035