Books: Architecture, Art

Number of items: 80

Rodin Beszélgetései a művészetekről. Összegyüjtötte Paul Gsell. Fordította Farkas Zoltán. Kultura és Tudomány. Bp., 1917, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, ex libris-szel.
13250.

1 000 HUF
Geréb József: A görög szellem Európa kultúrájában. Kultura és Tudomány. Bp., 1921, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, ex libris-szel.
13251.

1 000 HUF
Fenyő Iván: Dürer. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas borítóban.
13252.

1 000 HUF
Shapiro, Yuri: The Ermitage. A guide. Moscow, 1976, Progress Publishers. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban, benne üdvözlő sorokkal.
13253.

1 800 HUF
Mai magyar művészet: Gorka Géza. Bp., 1972
13254.

900 HUF
2,43
2,65
Maria Laura Della Croce: Itália remekei. Fordította Pfisztner Gábor. Budapest, 2000, Officina 96. Kiadói kemény egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
13255.

Maria Laura Della Croce: Itália remekei. Fordította Pfisztner Gábor. Budapest, 2000, Officina '96. Kiadói kemény egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.

2 800 HUF
7,57
8,24
Magyar építészet története. Magyar Szemle könyvei sorozat. 301p. Egészvászon kötésben, belső címlap hiány.
13256.

1 000 HUF
Cholnoky Jenő Erdélyi képek. 43 képpel és 36 ábrával. (Bp.), (1941). Franklin. 164+(2) p. + 14 tábla. (Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára) Félvászon kötésben, ritka kötésváltozat
13257.

1 800 HUF
Nikolaus Pevsner: Az európai építészt története. Nyugat-Európa a X. századtól a XX. századig. Bp., 1974, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
13258.

1 000 HUF
3 db klf művészeti katalógus, múzeumi kiadvány drezdai kiadótól
13259.

800 HUF
György Péter-Turai Hedvig(szerk.): A művészet katonái. Sztálinizmus és kultúra. Bp., 1992, Corvina. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13260.

1 000 HUF
Die Nackte Mann / The Naked Man. Nürnberg, [2012], Verlag für modern Kunst. Papírkötésben, jó állapotban.
13261.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF