Books: Architecture, Art

Number of items: 80

Molnár Antal: Az európai zene története 1750-ig. Kultura és Tudomány. Bp., 1920, Franklin-Társulat. Kiadói félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, ex libris-szel.
13214.

1 000 HUF
Werner Ruppelt: Eduard Fischer - Küstümplasitken für das Theater. Berlin, 1975, Henschelverlag Kunst und Gesellschaft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kartontokban, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, 18 db diamelléklettel, német nyelven. / Paperbinding, in carton case, with 18 piece of slides, in german language.
13215.

1 000 HUF
13216.

3 000 HUF
Smolka János: Mesegép a valóságban. Bp., é.n., Cserépfalvi, 240 p. Kiadói papírkötésben. Több helyütt javított példány.
13217.

2 000 HUF
Hekler Antal: Az újkor művészete, Bp., 1931-33, Magyar Könyvbarátok kiadása. Illusztrált, kiadói vászonkötésben. A címlapon ex libris.
13218.

2 000 HUF
13219.

1 600 HUF
13220.

1 800 HUF
13221.

80 000 HUF
216,22
235,29
13222.

4 000 HUF
Csörgeő-Sevcsik: Fotóhibák. Bp., 1967, Műszaki. kiadói papírkötésben.
13223.

800 HUF
13224.

1 600 HUF
Jajczay János: Karácsony a művészetben. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, a borítón kisebb sérülés.
13225.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF